Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Ajda Pekkan Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda Unutulmaz Bir Konser Verecek

Ajda Pekkan Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda Unutulmaz Bir Konser Verecek

Güncel Adana Güncel Adana -
15

Ajda Pekkan’ın Büyük Konser Hazırlıkları Devam Ediyor

Ajda Pekkan, 12 Haziran’da Beşiktaş Tüpraş Stadyumu’nda vereceği konserde unutulmaz bir görsel şov sergileyecek. Pekkan’ın sahnede yeni jenerasyonun değerli sanatçılarıyla düet yapacağı konser, heyecanla bekleniyor.

Ajda Pekkan’dan Açıklamalar

Ajda Pekkan, düzenlenen basın toplantısında konserle ilgili şunları söyledi: “Yıllar sonra bu mertebede ve bu kadar büyük bir yerde çıkmak biraz heyecan verici. Heyecanlı değilim desem yanlış olur. İnşallah her şey çok güzel olur. Çok değerli katılımcı arkadaşlarım olacak. Güzel bir proje oldu, güzel bir format oldu. O yüzden çok sıkı çalışıyoruz. Yeni jenerasyondan çok beğendiğim sanatçılar var. Onların bazılarıyla düetim var.”

Konserde Eşlik Edecek Sanatçılar

Ajda Pekkan’ın konserinde sahneye çıkacak sanatçılar arasında Selda Bağcan, Nilüfer, Işın Karaca, Hande Yener, Sıla, Cem Adrian, Mabel Matiz, Mert Demir, Semicenk, Motive, Dolapdere Big Bang ve Norm Ender gibi isimler bulunuyor.

Yoğun Hazırlık Süreci

Ajda Pekkan, konserin hazırlık sürecinde çok yoğun bir program uyguladığını belirterek “Bir sporcu gibi başladım. 2 kilo alsam deliriyorum. O, 2 kilo bana 10 kilo gibi geliyor. Şimdi hemen diyete başladım zaten. Sporumu yapıyorum. Dikkatli yaşıyorum.”

Ajda Pekkan’ın Müzik Yolculuğu

Ajda Pekkan, müzik kariyeri boyunca özgün müzik yapmama eleştirilerine yanıt verirken “Söz yazamıyorum, çok denedim ama olmuyor. Çünkü sonu gelmiyor. Çok kafa yormak lazım. Ama şimdi Ajda Pekkan’ın keyfini ben yaşıyorum.” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar