Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Güncel
  4. »
  5. Özbekistan ve İtalya Nakliye Uzmanlığı

Özbekistan ve İtalya Nakliye Uzmanlığı

Güncel Adana Güncel Adana -
52

Özbekistan ve İtalya Nakliye Uzmanlığı

Hareketli bir iş ve ticaret ortamında, lojistik sahasında yeni bir aktör olarak beliren FMR Öztürk Lojistik her geçen gün adını daha çok duyuruyor. Şirket, güvenilir, hızlı ve uygun maliyetli taşımacılık çözümleri sunma hedefiyle kuruldu ve kısa sürede Türkiye’den İtalya ve Özbekistan gibi doğrudan ticaret bağları olan ülkelere yapılan taşıma hizmetlerinde önemli bir konuma yükseldi.

Taşıma işlemlerinin güvenli ve hızlı olmasını gerektiren sektörlerin yaşadığı zorluklarla dolu bir dönemde, FMR Öztürk Lojistik, sorunsuz lojistik çözümleri arayan iş dünyasının güvendiği bir şirket haline geldi. Şirket, karayolu nakliye, deniz ve hava yolu taşımacılığı alternatifleriyle her türden yükün hızlı ve emniyetli bir şekilde ulaştırılmasını garanti ediyor.

Uluslararası ticaretin merkez noktalarından birisi konumundaki Türkiye’de faaliyet gösteren FMR Öztürk Lojistik, yıllar boyunca Türkiye, İtalya ve Özbekistan arasında güçlü taşımacılık projelerine imza attı. Şirketin başarı formülü, taşımacılık sektöründe kazanılan uzun zamana yayılan tecrübenin, eğitimli ve profesyonel bir ekibin ve müşterilerine komple ve parsiyel taşımacılık hizmetleri sunma gayretinin birleşiminden oluşan bir sinerji olarak ifade edilebilir.

FMR Öztürk Lojistik, Türkiye ile İtalya ve Özbekistan arasında önemli bir uluslararası taşımacılık köprüsü olan, taşımacılık hizmetleri sunan önde gelen bir şirkettir. Firma geniş bir deneyime ve profesyonel bir ekibe sahiptir ve lojistik sektöründe güvenilir, hızlı ve maliyet etkin çözümler sunmaktadır. Tüm yük türlerinin güvenli ve hızlı taşınmasını sağlayan lowbed, proje, komple ve parsiyel nakliye hizmetleri sunmaktadır.

Şirket, İtalya, Türkiye ve Özbekistan arasındaki rotalara özel olarak uzmanlaşmış olup, bu rotalarda düzenli seferler düzenlemektedir. ADR kriterlerine uygun olarak tehlikeli mal taşımacılığını da kolaylaştırmakta, sigorta ve gümrük işlemlerinde yardımcı olmakta ve depolama hizmetleri de sağlamaktadır. FMR Öztürk Lojistik, geniş araç filosu, müşteri odaklı yaklaşımı, kapsamlı sigorta hizmeti, profesyonel gümrükleme hizmeti, güvenli depolama hizmeti ve deneyimli uzman personeli ile kendini farklılaştırmaktadır.

FMR Öztürk Lojistik’in komple ve parsiyel taşıma hizmetleri, büyük proje taşımalarından küçük parsiyel yüklere kadar tüm kargo türlerinin güvenli ve hızlı taşınmasını sağlamaktadır. Müşteri ihtiyaçlarına göre karayolu, denizyolu ve havayolu taşıma seçenekleri sunmaktadır. İtalya’nın önemli limanlarından, Özbekistan’ın her noktasına kadar şirket, güvenli yük taşımacılığını garanti etmektedir.

FMR Öztürk Lojistik, Türkiye ile İtalya arasındaki yoğun ticaret trafiği nedeniyle taşımacılık sektöründe önemli bir oyuncu olarak ön plana çıkmaktadır. Karayolu, havayolu, Ro-Ro ve deniz taşımacılığı seçenekleriyle komple ve parsiyel taşıma hizmetleri sunmaktadır. İtalya nakliye hizmetleri kapsamında şirketin yüksek kaliteli ve iyi bakımlı araçları, deneyimli şoförleri ve hassas rota planlaması, hızlı ve güvenli bir karayolu taşıma hizmeti sağlamaktadır. Roma, Venedik, Floransa, Milano, Napoli, Verona, Torino, Trieste ve Bologna gibi büyük İtalyan şehirleri arasında kapsamlı ve parsiyel taşıma hizmetleri sunmaktadır.

Avrupa ve Türkiye ile Özbekistan nakliye hizmetleri kapsamında FMR Öztürk Lojistik üstün hizmet kalitesi sağlama konusunda başarılıdır. Şirket, karayolu taşımacılığı konusunda uzmanlaşmış olup hızlı, güvenli ve ekonomik taşıma hizmetleri sunmaktadır. İyi bakımlı araçları, deneyimli şoförleri ve hassas rota planlamasıyla yüklerin güvenli ve hızlı bir şekilde taşınmasını sağlamaktadır.

FMR Öztürk Lojistik’in merkezi Mersin’de olup, İzmir ve Samsun’da şubeleri bulunan bir operasyonel taşımacılık şirketidir ve Türkiye’nin en güvenilir ve saygın lojistik şirketlerinden biri olma hedefiyle yoluna devam etmektedir. Yılların deneyimini yenilikle birleştirerek hizmet vermektedir. Güvenilir bir taşımacılık şirketi olarak, FMR Öztürk Lojistik özellikle İtalya ve Özbekistan’da, bireylerin ve kurumların taşımacılık ihtiyaçları için ideal bir tercihtir.

Bugün, FMR Öztürk Lojistik, saygın bir lojistik firması olarak kabul edilmektedir. Bu nedenle Güncel Adana olarak bölgemizin iyi nakliye firmalarından birisini tanıttık. Daha detaylı bilgi almak isterseniz firmanın web sitesini ziyaret edebilirsiniz.

 

İlgili Yazılar