Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. İstanbul’dan Balıkesir’in Gönen İlçesi’nde Kaybolan Korhan Berzeg’e Dair Yeni Gelişmeler

İstanbul’dan Balıkesir’in Gönen İlçesi’nde Kaybolan Korhan Berzeg’e Dair Yeni Gelişmeler

Güncel Adana Güncel Adana -
18

312 Gün Sonra Dere Kenarında Bulunan Kıyafet ve Kemik Parçaları

Gelgeç Mahallesi Muhtarı Ahmet Gülay, 23 Nisan’da Armutlu Mahallesi’nin 3,5 kilometre uzağındaki dere kenarında ekonomist Korhan Berzeg’e ait kimlik, kredi kartı, kıyafet ve insana ait olduğu değerlendirilen kemik parçaları buldu. Gülay, su hattı sorunu nedeniyle dere kenarına gitmişti.

Cüzdan, Kartlar ve Kıyafetler Olay Yeri İncelemesinde Bulundu

Olay yerinde yapılan incelemede, Berzeg’e ait kimlik, kredi kartları, cüzdan, İstanbul ücretsiz taşıma kartı, Mavi kart, sürücü belgesi, nakit para, araç anahtarı ve muhtelif anahtarlar bulundu. Kıyafetler, malzemeler ve kemikler incelenmek üzere toplandı.

Berzeg’in Kızından Alınan Kan Örneği ile Kemik Parçalarının Eşleşmesi

Kemik parçaları ve kızından alınan kan örneğinin DNA’sının eşleşmesi sonucunda, Berzeg’in öldüğü kesinleşti. Diğer kemiklerin bulunması için arama çalışmaları sürdürüldü.

Sırtlan Saldırısı İhtimali ve Kemik Parçalarının Bulunması

Bölgede yapılan arama çalışmalarında sırtlan saldırısı ihtimali değerlendirilirken, çalılar arasında kemik parçaları ve Berzeg’e ait gömleğin bulunması dikkat çekti. Jandarma ekipleri bölgede detaylı aramalar gerçekleştirdi.

Kemik ve Kıyafet Parçalarının Toplanması ve İncelemeye Gönderilmesi

Kemik ve kıyafet parçaları, DNA analizi için İstanbul Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Berzeg’in ölüm nedeniyle ilgili soruşturma devam ederken, cinayet ihtimali de masada tutuluyor.

İlgili Yazılar