Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Yönetim Kurulu Listesinde Yer Alan Acun Ilıcalı’dan Önemli Açıklamalar

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un Yönetim Kurulu Listesinde Yer Alan Acun Ilıcalı’dan Önemli Açıklamalar

Güncel Adana Güncel Adana -
13

Acun Ilıcalı, TV 100’de “Az Önce Konuştum” Programında Konuştu

Fenerbahçe Başkanı Ali Koç’un yeni yönetim kurulu listesinde yer alan Acun Ilıcalı, TV 100’de yayınlanan “Az Önce Konuştum” programında önemli açıklamalarda bulundu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’la İlgili Açıklamalar

Ilıcalı, Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın Fenerbahçe ile herhangi bir sorununun olmadığını belirterek, aradaki iletişimsizliği gidermek için her türlü çabayı göstereceğini ifade etti.

Aziz Yıldırım’a Yanıt

Programda Aziz Yıldırım’ın kendisi hakkındaki ‘FETÖ’ ve ‘Adnan Hoca’ iddialarına da cevap veren Ilıcalı, Fenerbahçe’ye karşı yapılan operasyonların sebebini anlattı.

Ilıcalı’nın Bazı Açıklamaları:

  • Adil bir lig olacak: “Önümüzdeki sezon adil bir lig olacak. Suni bir ortam yaratıldı. Bu suni ortamın üzerinden gelecek bir takım kuracağız.”
  • Cumhurbaşkanı ile ilişkiler: “Yüzde 200 eminim Cumhurbaşkanımızın Fenerbahçe ile ilgili bir problemi yok.”
  • Ankara ile ilişkiler: “Gerekirse gidip Cumhurbaşkanı’nı bilgilendireceğim! Dönem dönem kendisiyle konuşuyorum ve Fenerbahçe ile ilgili negatif bir şey yok!”
  • Proje ve gelir hedefi: “Üst düzey Fenerbahçelileri motive edeceğim, onlara projelerimi anlatacağım. Kafamda 3 tane proje var, yılda 40-50 milyon Euro getirecek.”
  • Aziz Yıldırım’a yanıt: “Aziz Yıldırım’ın bana yönelik suçlamaları ve iddialarıyla ilgili olarak taraftarların desteğiyle, gerekli cevapları vereceğim.”

İlgili Yazılar