Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dünya
  4. »
  5. Mukeş Ambani’nin Oğlu Anant ve Radhika Merchant’ın Bitmeyen Düğün Kutlamaları Mumbai’de Hayatı Durdurdu

Mukeş Ambani’nin Oğlu Anant ve Radhika Merchant’ın Bitmeyen Düğün Kutlamaları Mumbai’de Hayatı Durdurdu

Güncel Adana Güncel Adana -
10

Anant ve Radhika’nın Düğün Kutlamaları

Asya’nın en zengin kişisi olan Mukeş Ambani’nin oğlu Anant Ambani ve nişanlısı Radhika Merchant’un düğün kutlamaları, Mumbai kentinde neredeyse hayatın durmasına neden oldu. 29 yaşındaki Anant ve uzun süredir sevgilisi olan Radhika’nın dünya çapında süren düğün öncesi kutlamaları, dünya jet sosyetesini bir araya getirdi.

Mumbai’de Güvenlik Önlemleri

Hindistan’ın Mumbai kentinde 4 gün sürecek görkemli kutlamalar nedeniyle kent genelinde trafiğin büyük oranda etkileneceği belirtiliyor. Mumbai polisi, yerel ve uluslararası VIP konukların, iş insanlarının ve siyasetçilerin katılımı sebebiyle geniş güvenlik önlemleri alınacağını duyurdu. Mumbai Ailesi’nin sahip olduğu Jio World Convention Centre’daki kutlamaların, 12-15 Temmuz arasında belirli saatlerde bölgede dışardan araç girişinin engelleneceği açıklandı.

Mumbaililerin Tepkisi

Muson yağmurlarının etkili olduğu dönemde alınan bu önlemler, zaten yoğun trafiğin olduğu kentte Mumbaililer arasında rahatsızlığa neden oldu. Bazı mahallelerde kutlamalar için yapılan hazırlıkların trafiği yavaşlatması, sosyal medyada tepkilere sebep oldu. Bazı kişiler “Özel bir düğün nasıl kamusal etkinliğe dönüşür? O zaman biz de kutlamalara katılalım” şeklinde tepkilerini dile getirdi.

Ünlü Konuklar ve Etkinlikler

Mart ayında düzenlenen ve üç gün süren bir kutlamada Rihanna sahneye çıkmış, Bill Gates ve Mark Zuckerberg gibi dünyaca ünlü isimler de konuklar arasında yer almıştı. Geçtiğimiz hafta Justin Bieber’ın sahne aldığı kutlamalar, büyük ilgi görmüştü. Ambani Ailesi, Bollywood yıldızlarının da katıldığı konuklar için Avrupa’da lüks bir yat turu düzenlemişti. Cuma günü düzenlenecek düğünde Hindu gelenekleri uygulanacak.

İlgili Yazılar