Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Ankara Emniyet Müdürlüğü’nden Yol Kapatma Kararı

Ankara Emniyet Müdürlüğü’nden Yol Kapatma Kararı

Güncel Adana Güncel Adana -
16

Ankara Emniyet Müdürlüğü, Kurban Bayramı Tatili İçin Önlem Alıyor

Ankara Emniyet Müdürlüğü, vatandaşların güvenli bir şekilde seyahat edebilmeleri için Kurban Bayramı tatili süresince önemli bir karar aldı.

Belirlenen Kavşak Noktaları Kapatılacak

Emniyet Müdürlüğü sosyal medya hesabından yapılan yazılı açıklamada, 11 Haziran Salı Günü saat 12.00’den, 24 Haziran Pazartesi günü saat 12.00’a kadar bazı yol güzergahlarında önlem alınacağı belirtildi.

Hangi Kavşaklar Kapatılacak?

Beypazarı Yolu 121. kilometresinde bulunan iddaci Çayırhan Mahallesi D140-03/46 Karayolu Kontrolsüz Kavşağı, Eski İstanbul Yolu’nun 53. kilometresi Ciğir köyü çıkışı, 55. kilometresi Kurtboğazı tepe orta refüjü, 56. kilometresi Dutözü Kavşağı, 58. kilometresi İğdir köyü dönüşü, 59. kilometresi Özbek Çiftliği orta refüj dönüşü, 64. kilometre TIR Parkı Kavşağı, 65. kilometre Uğurlu köyü Kavşağı, Konya Yolu 82. kilometre iddaci giriş TSOF Kavşağı ve Samsun Yolu Ortaköy Kavşağı ve Gökçeyurt Kavşağı bariyer ile kapatılarak, bu noktalarda trafik akışı transit olarak sağlanacak. Bu önlemlerin alınmasının amacı, bayram tatili boyunca trafik akışını daha güvenli ve düzenli hale getirmek.

İlgili Yazılar