Youtube çöktü mü 12 Nisan? Youtube sorunu nedir, neden açılmıyor?

En çok tercih edilen video platformu Youtube'da sorun yaşandığı bildiriliyor. Kullavnıcılar platforma giremediklerini, akış yenileyemediklerini, video açamadıklarını öne sürüyor. Youtube'da sorun mu var? YOUTUBE ÇÖKTÜ MÜ? Sevilen platform Youtube'da 12 Nisan akşamlar saatlerinde Down detector'e göre sorun yaşandığı görülüyor. Farklı noktalardan kullanıcılar Youtube'da sunucu hataası, uygulamada sorun ve video akılı problemi yaşadıklarını bildiriyor. Diğer yandan masaüstünde Youtube'da sol tarafta yer alan seçeneklerin görünmediği de ifade ediliyor. Ancak soruna dair henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

Youtube çöktü mü 12 Nisan? Youtube sorunu nedir, neden açılmıyor?

En çok tercih edilen video platformu Youtube'da sorun yaşandığı bildiriliyor. Kullavnıcılar platforma giremediklerini, akış yenileyemediklerini, video açamadıklarını öne sürüyor. Youtube'da sorun mu var?

YOUTUBE ÇÖKTÜ MÜ?

Sevilen platform Youtube'da 12 Nisan akşamlar saatlerinde Down detector'e göre sorun yaşandığı görülüyor. Farklı noktalardan kullanıcılar Youtube'da sunucu hataası, uygulamada sorun ve video akılı problemi yaşadıklarını bildiriyor. Diğer yandan masaüstünde Youtube'da sol tarafta yer alan seçeneklerin görünmediği de ifade ediliyor. Ancak soruna dair henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.