Yemek Festivali

Yemek Festivali

Yemek Festivali

Yemek festivali Adana da 2018 yılında beri her yıl düzenli olarak organize edilen bir festivaldir. Bu festival için her yıl yöre halkı heyecanla hazırlanmakta ve organizasyonun olacağı günü beklemektedir. Bu organizasyonda yıllar içerisinde hizmet veren ve yer alan mekanlardan birisi de Fikr-et Steakhouse. Özellikle hem yemek festivali kapsamında yaptığı şovlar hem de Adana halkı tarafından bilinirliliği oldukça yüksek mekanlar arasındadır. Yemek festivali dışında da halktan herkesin bildiği ve her gün birçok kişiye ev sahipliği yapan restoranımızda yeni yüzleri görmek bizleri mutlu ediyor. Özellikle etin en başından sofralarınıza kadar olan yolculuğunu ve katkı maddesi kullanmadan temiz bir şekilde eti sunumumuzun Adana’da rakibi yok. Et konusu son dönemlerde oldukça hassasiyet kazanmış mevzulardan birisidir. Özellikle sağlıklı, kaliteli ve temiz et yemek isteyenlerin iyice araştırarak mekân seçmesi günün sonunda yollarının bizlerle kesişmesine sebep oluyor. Bizler Fikr-et ailesi olarak bu temiz ve sağlıklı etleri tüketmenin herkesin hakkı olduğuna olan inancımızdan dolayı markamız çatısı altına bulunan ve herkesin beğenisi ile tescillenmiş ürünümüz burgeri Franchise hizmetine sunduk. Bu hizmetimiz sayesinde birçok kişinin en kaliteli ve temiz hamburgeri yemesini sağlayacak yeni iş arkadaşları aramaktayız. Sizler de bizimle aynı marka çatısı altında çalışmak ve işletmemize değer katmak isterseniz, iletişim adreslerimiz üzerinden bizlere ulaşabilir ve bu serüvende bizlerle birlikte hem gönüllerde hem de ceplerde kazanç sağlayabilirsiniz.

Adana Kebap Online Sipariş

Adana kebap online sipariş konusunda özellikle Adana bölgesinde var olan ihtiyaçtan dolayı sipariş sistemlerimizi aktive ettik. Adana kebap online sipariş alanında sizler de bizlerle birlikte çalışmak ve bu serüvene ortak olmak isterseniz kebap alanında değil ama burger alanında Franchise hizmetimizden yararlanabilir ve bizimle bir iş ortaklığı kurabilirsiniz. Adana kebabı online sipariş alanında da Çukurova bölgesinde bulunan restoranımızdan taze yapılan ve yola çıkan bu lezzetleri evinizin konforunda yeme şansına sahipsiniz. Bunun yanı sıra bu lezzetleri en konforlu şekilde yemek için restoranlarımızın kapısı da haftanın yedi günü müşterilerine açık. Her daim emeklerimizin karşılığını aldığımız müşterilerimizin güler yüzü ile online sipariş konusunda hem sıcak hem taze hem de hızlı teslimat yapan bir firma olduk. Siparişlerinizi online yemek sipariş platformları veya telefon numaralarımızdan bizlere ulaşarak iletebilirsiniz. Restoranımızın şık, modern ve samimi ortamında her ne kadar sizleri ağırlamaktan mutluluk duysak da evlerinize yemeklerimizle misafir olmaktan da o kadar mutluk duyuyoruz. En sağlıklı ve temiz etleri herhangi bir katkı maddesi eklemeden sizlerin tadımına sunuyor ve bu titizliğimiz hususunda da kendimizle iftihar ediyoruz. Sizler de online siparişlerinizi oluşturmak için online menümüzü inceleyebilir, bizlere iletişim numaralarımız üzerinden ulaşabilir veya yemek sipariş uygulamaları üzerinden de siparişlerinizi oluşturabilirsiniz.

Adana Burger

Adana burger alanında her ne kadar gelişmiş bir il gibi gözükmese de son dönemlerde modern esintileri taşıyan restoranların sayısının artmasıyla birlikte bu alanda oldukça fazla seçenek oluşmuştur. Adana et konusunda her ne kadar başarılıysa burger konusunda da aynı performansı sergileyecek bir il olacağı kimin aklına gelirdi ki? Fikr-et bu konuda bambaşka bir atmosfer yaratarak ve özellikle de yemek festivallerine dev hamburgeri ile damga vurarak hamburger konusundaki başarısını tescillemiş markalardandır. %100 dana kıymasından oluşan köftelerine yaptıkları minimum düzeyde ve kaliteli baharatlama işlemi etin tadını buram buram hissetmenizi sağlayacak cinsten. Bunun yanı sıra hamburgerin içerisinde servis edilen füme et, karamelize soğan ve en lezzetlisinden Cheddar peyniri sayesinde yiyenleri büyüleyen bir lezzet. Bu alanda Franchise hizmeti de verecek olan fikr-et bu kaliteli hamburgeri yemeyen kalmasın anlayışı ile yola çıktı ve kalite standartlarını koruyarak şubeleşme konusunda oldukça ciddi bir yol katetmek üzere. Sizler de bu alanda Fikr-et ailesi ile çalışmak ve burger konusunda Adana’nı seçili mekanlarından birisi olmak isterseniz Adana burger konsepti ile Fikr-et steak house markası ile çalışabilirsiniz. Bu iş birliği için sizler de dilerseniz Çukurova bölgesinde bulunan restoranımızı ziyaret edebilir veya bizler ile iletişim adreslerimiz üzerinden irtibat kurabilirsiniz. Sizleri de Fikr-et ailesinin yeni bir üyesi olarak görmekten memnuniyet duyar ve bu yolda daha güçlü adımlarla hep beraber yürürüz.