Yarın İstanbul'da okullar tatil mi? 21 Mart Pazartesi okul var mı?

Mart ayının 3'te 1'ini geride bıraktık. Baharı beklerken kış günlerini yaşıyoruz. Hava sıcaklığı artmazken kar yağışları zaman zaman etkisini gösteriyor. Cuma günü bastıran kar yağışı nedeniyle bazı illerde okullar tatil edilirken dün gece yağan kar sonrası bir kez daha "Yarın okullar tatil mi? İstanbul'da 21 Mart Pazartesi okul var mı?" sorusuna yanıt aranıyor. YARIN OKULLAR TATİL Mİ? Okulların yarın tatil olup olmadığı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yok. Akşam saatlerinde konuyla ilgili valiliklerin açıklama yapması bekleniyor. Öte yandan İstanbul'da bugün ise kar beklenmiyor.

Yarın İstanbul'da okullar tatil mi? 21 Mart Pazartesi okul var mı?

Mart ayının 3'te 1'ini geride bıraktık. Baharı beklerken kış günlerini yaşıyoruz. Hava sıcaklığı artmazken kar yağışları zaman zaman etkisini gösteriyor. Cuma günü bastıran kar yağışı nedeniyle bazı illerde okullar tatil edilirken dün gece yağan kar sonrası bir kez daha "Yarın okullar tatil mi? İstanbul'da 21 Mart Pazartesi okul var mı?" sorusuna yanıt aranıyor.

YARIN OKULLAR TATİL Mİ?

Okulların yarın tatil olup olmadığı ile ilgili henüz resmi bir açıklama yok. Akşam saatlerinde konuyla ilgili valiliklerin açıklama yapması bekleniyor. Öte yandan İstanbul'da bugün ise kar beklenmiyor.