WhatsApp çöktü mü? 28 Nisan WP neden açılmıyor, WhatsApp Web sorun mu var?

En çok tercih edilen online mesajlaşma uygulaması WhatsApp'da mesaj gönderme ve ileti alma sorunu ortaya çıktığı kullanıcılar tarafından belirtiliyor. 23 sıralarında meydana gelen sorun, WhatsApp Web tarafında da yaşandı. İşte, WhatsApp sorunu hakkında... SON DAKİKA WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ? WhatsApp'a 28 Nisan akşamı saat 23:25 sıralarından itibaren erişim sorunu yaşanmaya başladığı bildirildi. Kullanıcılar mesaj iletmek ve almakta sorunla karşılaştıklarını ve uygulamanın ve WEB uygulamasının açılmadığını belirtti Konu hakkında henüz açıklama yapılmadı.

WhatsApp çöktü mü? 28 Nisan WP neden açılmıyor, WhatsApp Web sorun mu var?

En çok tercih edilen online mesajlaşma uygulaması WhatsApp'da mesaj gönderme ve ileti alma sorunu ortaya çıktığı kullanıcılar tarafından belirtiliyor. 23 sıralarında meydana gelen sorun, WhatsApp Web tarafında da yaşandı. İşte, WhatsApp sorunu hakkında...

SON DAKİKA WHATSAPP ÇÖKTÜ MÜ?

WhatsApp'a 28 Nisan akşamı saat 23:25 sıralarından itibaren erişim sorunu yaşanmaya başladığı bildirildi. Kullanıcılar mesaj iletmek ve almakta sorunla karşılaştıklarını ve uygulamanın ve WEB uygulamasının açılmadığını belirtti Konu hakkında henüz açıklama yapılmadı.