Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Spor
  4. »
  5. Werder Bremen’de Kaleci Değişimi Bekleniyor

Werder Bremen’de Kaleci Değişimi Bekleniyor

Güncel Adana Güncel Adana -
23

Michael Zetterer’in Geleceği Belirsiz

Geçtiğimiz sezon Werder Bremen’de gösterdiği güçlü performansla dikkatleri üzerine çeken Michael Zetterer, 2024-25 sezonuna yeni bir 1 numara olarak girmek istiyor. Ancak Alman kalecinin bir çıkış maddesi olduğu ve bu maddenin süresinin haziran ortasına kadar dolmayacağı belirtiliyor.

Manchester City’nin Gözü Werder Bremen’de

Öte yandan, Manchester City’nin teknik direktörü Pep Guardiola’nın, Werder Bremen’in kalecisi Zetterer’i yakından takip ettiği ve takımına transfer etmeyi düşündüğü ifade ediliyor. Bu durumda, mevcut yedek kaleci Stefan Ortega’nın performansı ve Brezilyalı Ederson’un satılması halinde Manchester City’nin yeni bir 2 numaraya ihtiyaç duyabileceği konuşuluyor.

Pavlenka’nın Werder Bremen Macerası Sonlanıyor

Werder Bremen’de uzun yıllar forma giyen Jiri Pavlenka ise kesin olarak takımdan ayrılacak isimlerden biri olarak görülüyor. Son yıllarda gelişme kaydedemeyen Çek kalecinin performansındaki düşüş, takım içindeki saygınlığını da zedelemiş durumda. Pavlenka’nın gelecekte nerede forma giyeceği ise belirsizliğini koruyor. Son iddialara göre, Pavlenka’nın Suudi Arabistan’a transfer olmayı düşündüğü biliniyor.

İlgili Yazılar