Tesla Çin’deki binlerce aracını geri çağırdı

Elektrikli araç üreticisi Tesla, Ocak 2019-Mart 2022 tarihleri arasında üretilen Çin’deki 14 bin 684 adet Model 3 aracı tespit edilen sorunlar nedeniyle geri çağırdı. Çin Devlet Piyasa Düzenleme İdaresi, geri çağrılacak araçlardan bin 850’sinin ithal edildiğini, 12 bin 834’ünün ise Çin’de üretildiğini belirtti. İŞTE ARAÇLARDAKİ BÜYÜK SORUN! Yapılan açıklamada, araçlardaki takip modu açık olduğu sırada hız durumunun gözükmediği bu durumun sürücüleri yanıltabileceği ve kaza yapma riski oluşturabileceği ifade edildi. Öte yandan, Tesla Nisan ayının başında Çin’de satılan 127 bin 875 adet Model 3 aracı yarıiletken parçalardaki potansiyel arızalar nedeniyle geri çağırmıştı. ELON MUSK TESLA'DAN HİSSE SATIYOR Milyarder iş insanı Elon Musk, Tesla'da bulunan hisselerinden 4 milyar dolarlık daha satış gerçekleştirdi.Twitter'ın yeni sahibi olan dünyanın en zengin iş insanı Elon Musk, Tesla'da Hisse satıyor. Musk, dün yaptığı bildirimle 4 milyar dolar tutarında hisse satışı yaptığını duyurdu. Musk, daha fazla hisse satışı planlarında olmadığını da açıkladı. SEC'e yapılan bildirimde Elon Musk'ın Salı ve Çarşamba günü toplamda 4.4 milyon Tesla hissesi sattığı ve bunun da Tesla'daki payının yüzde 2.6'sına denk geldiği ifade edildi. İzmir-Denizli arası bir buçuk saate iniyor! Açılış tarihi belli olduÜreticiler tepki gösterdi! 7 liradan alıp 25 liraya satıyorlar

Tesla Çin’deki binlerce aracını geri çağırdı

Elektrikli araç üreticisi Tesla, Ocak 2019-Mart 2022 tarihleri arasında üretilen Çin’deki 14 bin 684 adet Model 3 aracı tespit edilen sorunlar nedeniyle geri çağırdı.

Çin Devlet Piyasa Düzenleme İdaresi, geri çağrılacak araçlardan bin 850’sinin ithal edildiğini, 12 bin 834’ünün ise Çin’de üretildiğini belirtti.

İŞTE ARAÇLARDAKİ BÜYÜK SORUN!

Yapılan açıklamada, araçlardaki takip modu açık olduğu sırada hız durumunun gözükmediği bu durumun sürücüleri yanıltabileceği ve kaza yapma riski oluşturabileceği ifade edildi.

Öte yandan, Tesla Nisan ayının başında Çin’de satılan 127 bin 875 adet Model 3 aracı yarıiletken parçalardaki potansiyel arızalar nedeniyle geri çağırmıştı.

ELON MUSK TESLA'DAN HİSSE SATIYOR

Milyarder iş insanı Elon Musk, Tesla'da bulunan hisselerinden 4 milyar dolarlık daha satış gerçekleştirdi.Twitter'ın yeni sahibi olan dünyanın en zengin iş insanı Elon Musk, Tesla'da Hisse satıyor. Musk, dün yaptığı bildirimle 4 milyar dolar tutarında hisse satışı yaptığını duyurdu. Musk, daha fazla hisse satışı planlarında olmadığını da açıkladı.

SEC'e yapılan bildirimde Elon Musk'ın Salı ve Çarşamba günü toplamda 4.4 milyon Tesla hissesi sattığı ve bunun da Tesla'daki payının yüzde 2.6'sına denk geldiği ifade edildi.

İzmir-Denizli arası bir buçuk saate iniyor! Açılış tarihi belli oldu
Üreticiler tepki gösterdi! 7 liradan alıp 25 liraya satıyorlar