TCDD personel alım başvurusu 2022: TCDD 180 tren teşkil işçisi başvuru şartları neler?

TCDD 180 teşkil işçisi alım ilanı yayımladı. buna göre 31 yaşını doldurmamış ve belirtilen ön lisans programlarından mezun olmuş adayların başvuruları kabul edilecek. Bavurular ise 7-11 Mart tarihleri arasında İŞKUR üzerinden alınacak. TCDD personel alımı detayları ve başvuru ekranı... TCDD 180 TEŞKİL İŞÇİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR? Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları teminine, esube.iskur.gov.tr adresinden 180 personel alımına başvurular alınacak. Kişiler TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuruyu tamalayacaklar. TCDD PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI... TCDD PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI - İlan tarihi itibariyle adayların 31 yaşından gün almamış olması şarttır.- İşgücü talebimize ilan edilen ön lisans programından mezun olan adaylarbaşvurabilecektir.- İlan edilen işgücü talebimize başvuru yapıp İŞKUR’ca gönderilen nihai listedebulunan adaylar istenilen belgeleri; TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan KaynaklarıDairesi Başkanlığında TCDD web sitesi (http://www.tcdd.gov.tr/) duyurular bölümünde ilanedilecek tarihler arasında şahsen veya postayla teslim edeceklerdir. Teslim edilen evraklarkontrol edilecektir.- Eksik evrakla başvuran veya ilanda belirtilen şartları taşımayan adaylar hakkındatutanak düzenlenerek, başvurusunun kabul edilmediği İŞKUR’a bildirilecektir.

TCDD personel alım başvurusu 2022: TCDD 180 tren teşkil işçisi başvuru şartları neler?

TCDD 180 teşkil işçisi alım ilanı yayımladı. buna göre 31 yaşını doldurmamış ve belirtilen ön lisans programlarından mezun olmuş adayların başvuruları kabul edilecek. Bavurular ise 7-11 Mart tarihleri arasında İŞKUR üzerinden alınacak. TCDD personel alımı detayları ve başvuru ekranı...

TCDD 180 TEŞKİL İŞÇİSİ BAŞVURUSU NASIL YAPILIR?

Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları teminine, esube.iskur.gov.tr adresinden 180 personel alımına başvurular alınacak. Kişiler TC kimlik numarası ve şifresi ile giriş yaparak başvuruyu tamalayacaklar.

TCDD PERSONEL ALIMI BAŞVURU EKRANI...

TCDD PERSONEL ALIMI BAŞVURU ŞARTLARI

- İlan tarihi itibariyle adayların 31 yaşından gün almamış olması şarttır.
- İşgücü talebimize ilan edilen ön lisans programından mezun olan adaylar
başvurabilecektir.
- İlan edilen işgücü talebimize başvuru yapıp İŞKUR’ca gönderilen nihai listede
bulunan adaylar istenilen belgeleri; TCDD İşletmesi Genel Müdürlüğü İnsan Kaynakları
Dairesi Başkanlığında TCDD web sitesi (http://www.tcdd.gov.tr/) duyurular bölümünde ilan
edilecek tarihler arasında şahsen veya postayla teslim edeceklerdir. Teslim edilen evraklar
kontrol edilecektir.
- Eksik evrakla başvuran veya ilanda belirtilen şartları taşımayan adaylar hakkında
tutanak düzenlenerek, başvurusunun kabul edilmediği İŞKUR’a bildirilecektir.