Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Dünya
  4. »
  5. Tayland’da Türk Vatandaşı Gasp ve Zorbalık Suçlamasıyla Gözaltına Alındı

Tayland’da Türk Vatandaşı Gasp ve Zorbalık Suçlamasıyla Gözaltına Alındı

Güncel Adana Güncel Adana -
15

Tayland Polisi, Türk Vatandaşını Gasp ve Zorbalıkla Suçluyor

Tayland’ın başkenti Bangkok’ta yaşanan olayda, kendisiyle barışamayan eski kız arkadaşından intikam almak isteyen bir Türk vatandaşı, gasp ve online zorbalıkla suçlanıyor.

Polis İhbar Üzerine Olayı Ortaya Çıkardı

Olay, polise yapılan ihbar sonucu ortaya çıktı. İhbarda, Avrupalı birine benzeyen ve kaslı bir vücut yapısına sahip olan yabancı bir kişinin gasp olayına karıştığı belirtildi.

Gözaltına Alınan 26 Yaşındaki Türk Vatandaşı İtiraflarda Bulundu

Bangkok’un ünlü alışveriş merkezlerinden biri olan IT Mall’da suçüstü yakalanan 26 yaşındaki Türk vatandaşı Emir, kız arkadaşına öfkelendiğini ve onun cep telefonunu çaldığını itiraf etti. Aynı zamanda hakaret ettiğini ve kıskançlık dolayısıyla suç işlediğini kabul etti.

Emir, eski kız arkadaşıyla barışmaya çalıştığını belirtirken, olayın ardından kaçtığı cep telefonunu kullanarak sosyal medyada özel fotoğraflarını paylaştığını da açıkladı.

Soruşturma Başlatıldı

Tayland polisi, Emir’i hırsızlık, korumalı bilgisayar sistemlerine izinsiz erişim, müstehcen bilgileri yayma gibi suçlarla suçluyor. Emir’in daha önce 14 kez Tayland’a giriş çıkış yaptığı da kayıtlara geçti. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.

İlgili Yazılar