Süper Loto sonucu sorgulama: 4 Ağustos Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı son buldu. Süper Loto çekilişinde 6 bilen büyük ödülün sahibi oluyor. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, 4 Ağustos Süper Loto çekiliş detayları... 4 AĞUSTOS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Haftanın ikinci Süper Loto çekilişi, perşembe akşamı saat 21:30'da düzenlendi. Çekiliş millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor. Kazandıran numaralar; 4-16-19-39-54-56 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 76 milyon TL ikramiye devretti.

Süper Loto sonucu sorgulama: 4 Ağustos Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı son buldu. Süper Loto çekilişinde 6 bilen büyük ödülün sahibi oluyor. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, 4 Ağustos Süper Loto çekiliş detayları...

4 AĞUSTOS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ikinci Süper Loto çekilişi, perşembe akşamı saat 21:30'da düzenlendi. Çekiliş millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor.

Kazandıran numaralar; 4-16-19-39-54-56 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 76 milyon TL ikramiye devretti.