Süper Loto sonuçları sorgulama: 22 Eylül Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto çekilişinde 6 bilen büyük ödülün de sahibi oluyor. Çekiliş canlı yayında düzenleniyor. İşte, 22 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama... 22 EYLÜL SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Süper Loto çekilişi perşembe akşamı saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor. Kazandıran numaralar:4-10-13-17-30-48 oldu. Açıklanan sonuçlara göre ise 6 bilen çıkmadı ve 126 milyon büyük ikramiye devretti.

Süper Loto sonuçları sorgulama: 22 Eylül Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto çekilişinde 6 bilen büyük ödülün de sahibi oluyor. Çekiliş canlı yayında düzenleniyor. İşte, 22 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

22 EYLÜL SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Süper Loto çekilişi perşembe akşamı saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor.

Kazandıran numaralar:4-10-13-17-30-48 oldu. Açıklanan sonuçlara göre ise 6 bilen çıkmadı ve 126 milyon büyük ikramiye devretti.