Süper Loto sonuçları sorgula: 1 Eylül Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto çekilişinde 6 bilen büyük ödlün kazananı oluyor. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, 1 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama... 1 EYLÜL SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Haftanın ikinci Süper Loto çekilişi perşembe akşamı saat 21:30'da düzenlendi. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor. Kazandıran numaralar; 2-28-29-42-46-58 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 104 milyon büyük ikramiye devretti.

Süper Loto sonuçları sorgula: 1 Eylül Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto çekilişinde 6 bilen büyük ödlün kazananı oluyor. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, 1 Eylül Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

1 EYLÜL SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ikinci Süper Loto çekilişi perşembe akşamı saat 21:30'da düzenlendi. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor.

Kazandıran numaralar; 2-28-29-42-46-58 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 104 milyon büyük ikramiye devretti.