Süper Loto sonuçları açıklandı! 2 Ağustos Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto çekilişinde 6 bilen büyük ikramiyenin sahibi oluyor. Çekilişler de canlı yayınla aktarılıyor. İşt, 2 Ağustos Süper Loto sonucu sorgulama... 2 AĞUSTOS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Haftanın ilk Süper Loto çekilişi salı akşamları saat 21:30'da düzenlendi. Çekiliş millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor. Kazandıran numaralar; 13-20-28-42-49-57 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 74 milyon büyük ödül devretti.

Süper Loto sonuçları açıklandı! 2 Ağustos Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Süper Loto çekilişinde 6 bilen büyük ikramiyenin sahibi oluyor. Çekilişler de canlı yayınla aktarılıyor. İşt, 2 Ağustos Süper Loto sonucu sorgulama...

2 AĞUSTOS SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Süper Loto çekilişi salı akşamları saat 21:30'da düzenlendi. Çekiliş millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor.

Kazandıran numaralar; 13-20-28-42-49-57 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 74 milyon büyük ödül devretti.