Süper Loto sonuçları açıklandı! 18 Eylül Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Haftanın üç günü düzenlenen Süper Loto çekilişi canlı yayında yapılıyor. İşte, 18 Eylül Süper Loto sonucu sorgulama... 18 EYLÜL SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Haftanın son günü gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş de millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor. Kazandıran numaralar; 6-18-19-43-50-51oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 121 milyon büyük ikramiye sonraki çekilişe devretti.

Süper Loto sonuçları açıklandı! 18 Eylül Süper Loto çekilişinde büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Haftanın üç günü düzenlenen Süper Loto çekilişi canlı yayında yapılıyor. İşte, 18 Eylül Süper Loto sonucu sorgulama...

18 EYLÜL SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın son günü gerçekleştirilen Süper Loto çekilişi saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş de millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor.

Kazandıran numaralar; 6-18-19-43-50-51oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 121 milyon büyük ikramiye sonraki çekilişe devretti.