Süper Loto sonuçları açıklandı! 1 Şubat Süper Loto'da büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş tamamlandı. Haftanın ilk Süper Loto çekilişi yapıldı. Çekilişte 6 bilen ikramiye kazanıyor ve çekiliş ise canlı yayında yapılıyor. İşte, Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama... 1 ŞUBAT SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Haftanın ilk Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayımlandı. Kazandıran numaralar;2-4-15-17-29-35 oldu. SÜPER LOTO NASIL OYNANIR? Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!

Süper Loto sonuçları açıklandı! 1 Şubat Süper Loto'da büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Süper Loto'da çekiliş tamamlandı. Haftanın ilk Süper Loto çekilişi yapıldı. Çekilişte 6 bilen ikramiye kazanıyor ve çekiliş ise canlı yayında yapılıyor. İşte, Süper Loto çekiliş sonucu sorgulama...

1 ŞUBAT SÜPER LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Süper Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayımlandı. Kazandıran numaralar;2-4-15-17-29-35 oldu.

SÜPER LOTO NASIL OYNANIR?

Süper Loto, 1 ve 60 arasından 6 adet sayı seçmene dayalı bir oyundur. Seçtiğin her 6 sayı, bir kolon oluşturur. Tek kolon ücreti 3 TL’dir. İşaretleme yapmayı tercih etmiyorsan kolonun altında yer alan SEN SEÇ kutucuğunu işaretle, terminal senin için rastgele 6 numara seçsin!