SON DAKİKA || 2022 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi kabul edildi

TBMMGenel Kurulu'nda12 gün süren 2022 Merkez YönetimBütçeKanun Teklifi, oylanarak kabul edildi. Kanun Teklifi, 524 milletvekilinin oy kullandığı oylamada 327 kabul oya karşı 197 ret oyuylakabul edildi.Oylamanın ardından milletvekilleri kendi gruplarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi. Bütçe görüşmelerininson gününde Genel Kurul çalışmalarına katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP milletvekilleri de Meclis kürsüsünde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve AK Partili milletvekilleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi. PAYLAŞIMLAR PEŞ PEŞE GELDİ Meclis Başkanı Mustafa Şentop:2022 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi ile 2020 yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi kabul edilerek kanunlaştı. Milletimiz ve devletimiz için hayırlı olsun." Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: 2022 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi ve 2020 Yılı Kesin Hesap Kanunu Teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. Bütçemizin hazırlanmasında emeği geçen, katkı veren herkese teşekkür ediyorum. Ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun. Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Twitter'dan yaptığı açıklamada, "12 gün süren 2022 yılı bütçe görüşmeleri sona erdi. Emeği geçen milletvekillerimize ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi. AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş: 2020 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu ve 2022 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi Gazi Meclisimizde kabul edildi. Ülkemize ve aziz milletimize hayırlı olsun. Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan asgari ücret açıklaması: Son yılların en yüksek artışını gerçekleştirdikKurtulmuş'tan net mesaj: Serbest ekonomi kurallarından asla vazgeçmeyeceğizAsgari ücrette damga ve gelir vergisi kalkıyor! Yasa teklifi Meclis'e sunuldu

SON DAKİKA || 2022 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanun Teklifi kabul edildi

TBMMGenel Kurulu'nda12 gün süren 2022 Merkez YönetimBütçeKanun Teklifi, oylanarak kabul edildi. Kanun Teklifi, 524 milletvekilinin oy kullandığı oylamada 327 kabul oya karşı 197 ret oyuylakabul edildi.Oylamanın ardından milletvekilleri kendi gruplarıyla hatıra fotoğrafı çektirdi.

Bütçe görüşmelerininson gününde Genel Kurul çalışmalarına katılan MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli ve MHP milletvekilleri de Meclis kürsüsünde Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay ve AK Partili milletvekilleriyle birlikte hatıra fotoğrafı çektirdi.


PAYLAŞIMLAR PEŞ PEŞE GELDİ

Meclis Başkanı Mustafa Şentop:2022 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi ile 2020 yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu Teklifi kabul edilerek kanunlaştı. Milletimiz ve devletimiz için hayırlı olsun."

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay: 2022 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi ve 2020 Yılı Kesin Hesap Kanunu Teklifi TBMM Genel Kurulunda kabul edildi. Bütçemizin hazırlanmasında emeği geçen, katkı veren herkese teşekkür ediyorum. Ülkemize ve milletimize hayırlı uğurlu olsun.

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati Twitter'dan yaptığı açıklamada, "12 gün süren 2022 yılı bütçe görüşmeleri sona erdi. Emeği geçen milletvekillerimize ve çalışma arkadaşlarıma teşekkür ediyorum." dedi.

AK Parti Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş: 2020 Yılı Merkezi Yönetim Kesin Hesap Kanunu ve 2022 Yılı Merkezi Yönetim Bütçe Kanunu Teklifi Gazi Meclisimizde kabul edildi. Ülkemize ve aziz milletimize hayırlı olsun.

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay'dan asgari ücret açıklaması: Son yılların en yüksek artışını gerçekleştirdik
Kurtulmuş'tan net mesaj: Serbest ekonomi kurallarından asla vazgeçmeyeceğiz
Asgari ücrette damga ve gelir vergisi kalkıyor! Yasa teklifi Meclis'e sunuldu