Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Sergen Yalçın’dan 3 Puan Vurgusu, Geriye Düşmemize Rağmen Kaybetmedik

Sergen Yalçın’dan 3 Puan Vurgusu, Geriye Düşmemize Rağmen Kaybetmedik

Güncel Adana Güncel Adana -
25

Sergen Yalçın’dan 3 Puan Vurgusu, Geriye Düşmemize Rağmen Kaybetmedik

Antalyaspor Teknik Direktörü Sergen Yalçın, Trendyol Süper Lig’in 22. haftasında evinde Sivasspor’u 2-1 mağlup ettikleri maçın ardından açıklamalarda bulundu.

Sergen Yalçın’ın Değerlendirmesi

Antalyaspor’un başarılı teknik direktörü Sergen Yalçın, Sivasspor maçının ardından yaptığı açıklamada, son derece çekişmeli geçen mücadelede geriye düşmelerine rağmen sahadan galibiyetle ayrıldıkları için mutlu olduklarını ifade etti. Yalçın, bu galibiyetin kendileri için önemli olduğunu belirterek, “Göreve başladığımızdan beri maçlarla başladık ve devam ediyoruz. Çok fazla takımla çalışma şansımız olmadı. Maç maç oyunu iyileştirmeye çalışıyoruz. Daha üretken olmaya çalışıyoruz takım olarak. Bugün için 3 puan almak çok önemliydi, kazanmak çok önemli. Çok zor bir ligde oynuyoruz. Puan cetvelinde herkes birbirine yakın olduğu, 2-3 mağlubiyetle herkesin sıkıntıya düşeceği bir lig” dedi.

Maçlarını Oynadılar, Yalçın’ın Stratejisi İşe Yarıyor

Sergen Yalçın, takımının bu ay içerisinde oynadığı 6. maçlarını geride bıraktıklarını belirtirken, maç maç oyunlarını iyileştirmeye odaklandıklarını dile getirdi. Yalçın’ın stratejisinin meyvelerini almaya başlayan Antalyaspor, özellikle Sivasspor maçında geriye düşmelerine rağmen sahadan galip ayrılarak üst sıralardaki yerini sağlamlaştırdı.

Bu önemli galibiyetin ardından Sergen Yalçın ve ekibi, önümüzdeki maçlarda da başarılı performanslarını sürdürmeyi hedefliyor. Futbolseverler ise takımlarının bu çıkışını heyecanla takip ediyor.

Sergen Yalçın’ın Taktik Değişiklikleri Dikkat Çekiyor

Sergen Yalçın’ın takımına kazandırdığı taktik zekası ve stratejik değişiklikler, Antalyaspor’un performansındaki artışla birlikte göze çarpıyor. Sivasspor maçında yaşanan geriye düşme durumuna rağmen, Yalçın’ın oyuncularına yaptığı motivasyon ve taktiksel hamlelerle maçı lehlerine çevirmeyi başarmaları, teknik direktörün liderlik ve taktik konusundaki becerilerini bir kez daha ortaya koydu. twinplay deneme bonusu

İlgili Yazılar