Sayısal Loto sonucu sorgulama: 7 Mart Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen büyük ikramiyeyi kazanırken SüperStar özelliği ile de ikramiye sahibi olabilirsiniz. Çekiliş canlı yayında düzenleniyor. İşte, 7 Mart Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama... 7 MART ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Haftanın ilk Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayımlandı. Kazandıran numaralar;9-25-41-52-78-86 Joker-57 SüperStar-5 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve32.649.565,94 TL devretti. SÜPERSTAR NASIL OYNANIR? SüperStar, www.Millipiyangoonline.com , Milli Piyango Şans Oyunlarıuygulamaları üzerinden ve tüm bayilerden oynanabilir. SüperStar, Sen Seç ve Sistem Oyunu modlarında oynanabilir; Sen Seç modunda, Çılgın Sayısal Loto numaralarına ek olarak Süperstar numaranı işaretlemek için öncelikle 6 adet Çılgın Sayısal loto numarası seçmeli sonrasında aynı kolon için 1 adet SüperStar numarası seçmelisin. Sistem Oyunu modunda, en az 6 Çılgın Sayısal Loto numarası ve en çok 30 SuperStar numarası seçerek sistem tarafından oluşturulan tüm farklı kolon kombinasyonlarıyla şansını daha da arttırabilirsin.

Sayısal Loto sonucu sorgulama: 7 Mart Çılgın Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen büyük ikramiyeyi kazanırken SüperStar özelliği ile de ikramiye sahibi olabilirsiniz. Çekiliş canlı yayında düzenleniyor. İşte, 7 Mart Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama...

7 MART ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak yayımlandı. Kazandıran numaralar;9-25-41-52-78-86 Joker-57 SüperStar-5 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve32.649.565,94 TL devretti.


SÜPERSTAR NASIL OYNANIR?

SüperStar, www.Millipiyangoonline.com , Milli Piyango Şans Oyunlarıuygulamaları üzerinden ve tüm bayilerden oynanabilir. SüperStar, Sen Seç ve Sistem Oyunu modlarında oynanabilir;

  • Sen Seç modunda, Çılgın Sayısal Loto numaralarına ek olarak Süperstar numaranı işaretlemek için öncelikle 6 adet Çılgın Sayısal loto numarası seçmeli sonrasında aynı kolon için 1 adet SüperStar numarası seçmelisin.
  • Sistem Oyunu modunda, en az 6 Çılgın Sayısal Loto numarası ve en çok 30 SuperStar numarası seçerek sistem tarafından oluşturulan tüm farklı kolon kombinasyonlarıyla şansını daha da arttırabilirsin.