Şans Topu sonuç sorgulama ekranı: 8 Haziran Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu çekilişinde 5+1 bilen ikramiyenin kazananı oluyor. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, 8 Haziran Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama... 8 HAZİRAN ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Haftanın ilk Şans Topu çekilişi bu akşam saat 20:00'de yapıldı. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarıldı. Kazandıran numaralar; 1-15-18-20-25+2 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 5+1 bilen 1 kişi 1 milyon TL büyük ikramiyenin sahibi oldu.

Şans Topu sonuç sorgulama ekranı: 8 Haziran Şans Topu çekilişinde kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Şans Topu'nda çekiliş heyecanı yaşandı. Şans Topu çekilişinde 5+1 bilen ikramiyenin kazananı oluyor. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, 8 Haziran Şans Topu çekiliş sonucu sorgulama...

8 HAZİRAN ŞANS TOPU ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk Şans Topu çekilişi bu akşam saat 20:00'de yapıldı. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarıldı.

Kazandıran numaralar; 1-15-18-20-25+2 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 5+1 bilen 1 kişi 1 milyon TL büyük ikramiyenin sahibi oldu.