Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Restoranda Döner Ustasının Kaza Sonucu Yaralanması

Restoranda Döner Ustasının Kaza Sonucu Yaralanması

Güncel Adana Güncel Adana -
16

Erzurum’da Talihsiz Bir Kaza

26 yaşındaki Hakan Arslan, Aziziye ilçesindeki bir restoranda döner ustası olarak çalışıyordu. Bir hafta önce, sabah saatlerinde tavuk döner hazırlığı yaparken yaşadığı kaza, hayatını değiştirdi.

Unutkanlık Sonucu Ağır Yaralanma

Arslan, döneri pişirmek için ocağa koyduktan sonra gazı açmayı unutup bir müşteriyle sohbet etti. Ardından, gazı açmayı unutarak çakmağı çakan Arslan, yaşanan patlamada ağır yaralandı.

Tedavi Süreci Devam Ediyor

Çevredekilerin yardımıyla hastaneye kaldırılan Arslan’ın, vücudunun çeşitli yerlerinde 2. derece derin yanıklar oluştu. Yanık Tedavi Merkezi’nde tedavi altına alınan genç döner ustasının durumu, doktorlar tarafından yakından takip ediliyor.

Dikkat Çeken Açıklamalar

Arslan, yaşadığı talihsiz olayla ilgili “Bir anlık boşluk, bir anlık unutkanlık işte sonuç bu. Döneri taktım ve gaz vanasını açtım. Çakmak yanmayınca o arada biri geldi bir şey söyledi. Arkamı dönünce bir an gazı açtığımı da unuttum.” açıklamasını yaptı.

Yanık tedavi merkezi doktorlarından Onur Ceylan, Arslan’ın tedavisinin olumlu ilerlediğini belirterek, “Medikal ve pansuman tedavilerine devam ediyoruz. Hastamızın genel durumu iyi, bir anormallik yok. Normal servisimize aldık ve yakın takipteyiz.” dedi.

İlgili Yazılar