Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Osman Özköylü’yle karşılıklı imzalar atıldı

Osman Özköylü’yle karşılıklı imzalar atıldı

Güncel Adana Güncel Adana -
16

Osman Özköylü’yle karşılıklı imzalar atıldı

Trendyol 1. Lig’de mücadele eden Manisa Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Osman Zeki Korkmaz’ın istifasının ardından anlaşmaya varılan Osman Özköylü’yle karşılıklı imzalar atıldı.

Trendyol 1. Lig’de geride kalan 9 haftada 3 galibiyet, 4 beraberlik, 2 beraberlik sonucu topladığı 13 puanla 8. sırada yer alan Manisa Futbol Kulübü’nde Teknik Direktör Osman Zeki Korkmaz’ın istifasının ardından Teknik Direktör Osman Özköylü’yle anlaşıldı. Manisa FK Yönetim Kurulu Başkanı Mevlüt Aktan ile yönetim kurulu üyeleri ve Teknik Direktör Osman Özköylü’nün katıldığı törenle karşılıklı imzalar atıldı.

“Devamlılık ve istikrarımızı sürdürmek istiyoruz”

İmza töreninde konuşan Başkan Mevlüt Aktan, “Bizim geçmişimiz de var. Birbirimizi tanıyoruz biliyoruz. Bizim eksik olduğumuz yönler, onun kariyeri, yaptıkları, kişiliği, karakteri, heyecanı coşkusu bize uyduğu için böyle bir karar aldık. Futbol bazen vefasız, nankör oluyor. Çok doğru işler yapsanız da sonuç alınamayabiliyor. Sizin dışınızda bir sürü etken var. Sonuçta o noktaya çok geldiğimiz noktalar oldu ancak devamlılık ve istikrarımızı sürdürmek istiyoruz. Umarım ikimizin için de iyi olur. Sonu şampiyonluk olur” dedi. royalbet güvenilir mi

“Manisa Futbol Kulübü’nü Süper Lig hedefine ulaştırmak için çalışacağız”

Süper Lig hedefiyle çalışacakları mesajını veren Teknik Direktör Osman Özköylü, “Başkanımıza çok teşekkür ediyorum. Bana açtığı telefondan itibaren bana yaklaşımı, samimiyeti, burada olmamı istemesindeki o arzu, toplantıda konuşulmayan tek şeyin para olması, aramızdaki geçmişten kalan dostluk, samimiyet çerçevesinde önemli olan Manisa Futbol Kulübü’nün başarısı için ne yapabiliriz? Burada Osman Özköylü’ye bu kulüp ne katabilir? Onları düşünüp bana söylemesi benim için çok daha fazla anlam ifade ediyor. Bilgimizi, birikimimizi, deneyimimizi burada çok daha fazla ortaya koymaya çalışacağız. Çok potansiyelli bir takımımız var. İnşallah oyuncuların da tekrar olaya geri dönmesiyle beraber var olan sıkıntıları en kısa sürede çözümleyip, sonuç alarak o özgüveni tekrar yükseltip Manisa Futbol Kulübü’nün sezon sonunda beklediği Süper Lig hedefine ulaştırmak için çalışacağız. Biz de kendi alanımızda en yüksek katkıyı vermek için buradayız” diye konuştu.

 

İlgili Yazılar