Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Muğla Seydikemer’de Kayıp İnşaat İşçisinin Cesedi Bulundu

Muğla Seydikemer’de Kayıp İnşaat İşçisinin Cesedi Bulundu

Güncel Adana Güncel Adana -
28

Şüpheliler Adliyeye Sevk Edildi

Muğla’nın Seydikemer ilçesinde, 50 gündür aranan inşaat işçisi Şaban Ataş’ın cesedi bulundu. Bu gelişmeyle ilgili olarak 5 şüpheli gözaltına alındı ve adliyeye sevk edildi.

Kaybolma Olayı

22 Mart’ta ortadan kaybolan 3 çocuk babası Şaban Ataş’ın yakınları, kendisine ulaşamayınca polise kayıp başvurusunda bulundu. Güvenlik güçlerinin tüm çabalarına rağmen Ataş’a ulaşılamadı.

İtiraf Geldi

İstanbul’da bir televizyon programına katılan eski eşi Emine Karabulut, canlı yayın çıkışında cinayeti itiraf etti. Karabulut, Kahvaltı esnasında yaşanan kavga sonucunda Burhanettin Öztürk’ün Şaban’ı iple boğduğunu ve cesedi götürdüğünü söyledi.

Cesedin Bulunması

Emine Karabulut’un ifadesinin ardından polis, Sarıyer mevkisinde taşlarla örtülü bir erkek cesedi buldu. Cesedin Şaban Ataş’a ait olduğu tespit edildi ve muayene için Muğla Adli Tıp Kurumu’na gönderildi.

Şüpheliler Gözaltına Alındı

İstanbul’da programda bulunan Emine Karabulut ve sevgilisi Burhanettin Öztürk ile Karabulut’un oğulları M. ve M.A. ile Seydikemer’deki annesi D.K. gözaltına alındı. 5 şüpheli, Muğla’da adliyeye sevk edildi.

İlgili Yazılar