Moto kurye yasağı kalktı mı? Motokuryeler yarın (14 Mart) çalışıyor mu, motosikletler trafiğe ne zaman çıkacak?

Motorlu kuryelerin, olumsuz hava koşullarından olumsuz etkilenmesini engellemek adına İstanbul Valiliği, perşembe günü itibariyle motosiklet kullanımını kısıtlamıştır. Buna bağlı olarak moto kuryeler, motosiklet ve elektirikli scooterlar trafiğe çıkamadı. İşte, moto kuryeler için tarih... MOTO KURYE YASAĞI BİTTİ Mİ? İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yaptığı açıklamada motosiklet kullananlar için beklenen haberi verdi. Buna göre, Vali Yerlikaya, ''14 Mart Pazartesi (Yarın) 10'dan itibaren; Motosiklet, Elektrikli scooter ve Motokuryelerin trafiğe çıkışlarına izin verilecektir. Kurallara riayet eden bütün hemşehrilerime sabır ve anlayışları için teşekkür ediyorum.'' ifadelerine yer verdi.

Moto kurye yasağı kalktı mı? Motokuryeler yarın (14 Mart) çalışıyor mu, motosikletler trafiğe ne zaman çıkacak?

Motorlu kuryelerin, olumsuz hava koşullarından olumsuz etkilenmesini engellemek adına İstanbul Valiliği, perşembe günü itibariyle motosiklet kullanımını kısıtlamıştır. Buna bağlı olarak moto kuryeler, motosiklet ve elektirikli scooterlar trafiğe çıkamadı. İşte, moto kuryeler için tarih...

MOTO KURYE YASAĞI BİTTİ Mİ?

İstanbul Valisi Ali Yerlikaya yaptığı açıklamada motosiklet kullananlar için beklenen haberi verdi. Buna göre, Vali Yerlikaya, ''14 Mart Pazartesi (Yarın) 10'dan itibaren; Motosiklet, Elektrikli scooter ve Motokuryelerin trafiğe çıkışlarına izin verilecektir. Kurallara riayet eden bütün hemşehrilerime sabır ve anlayışları için teşekkür ediyorum.'' ifadelerine yer verdi.