Melek Yatırımcılık Blockchainle Birleşti!

Melek Yatırımcılık Blockchainle Birleşti!

Melek Yatırımcılık Blockchainle Birleşti!Sıradaki Unicorn’u Arıyoruz! Sloganıyla yola çıkan 4 Next Unicorn, girişim yatırıcımlığı ekosistemini blockchaine taşıdı.

 

Topluluk kendilerine ait kripto para olan NXTU Token ile girişimlerin başlangıç sermayelerini karşılıyor. Geçtiğimiz yıl Ağustos ayında faaliyete başlayan 4 Next Unicorn, bu sürede değerini 5e katladı.

 

Mart 2023 itibari ile kurumsal fiyat 1 NXTU= $0,05 olarak işlem görüyor. Bunun yanı sıra sahip oldukları borsa ile yatırımcılar farklı fiyatlardan alım satım gerçekleştirebiliyor.

Henüz global reklam çalışmalarına başlamadıklarını belirten 4 Next Unicorn Topluluk Başkanı Erhan Bacaksız, faaliyete başlamadan kapsamlı yol haritası hazırladıklarını ve atılan her adımın bu yol haritasına uygun şekilde ilerlediğini belirtti. Son olarak Mart ayında işlem yapmaya başlayan Market Maker Trade Bot’unun da kendileri tarafından geliştirildiğini söyleyen Bacaksız, ‘’ Yapay Zeka’ya sahip Bot sayesinde işlemler otomatik ve hedef fiyata ulaşma amacıyla gerçekleşiyor. Global Borsa Listelemesi için hedef fiyatımız bulunmakta, bu değere çok kısa sürede ulaşacağımıza eminiz. Projemize sahip çıkan ve sayısı her geçen gün artan 500den fazla yatırımcımızla birlikte Türkiye’den sıradaki Unicorn’u çıkaracağız.‘’ İfadelerini kullandı.