Külliye'de ekonomi toplantısı! Gündem EYT

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Başkanlığındaki toplantıyaÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati,TBMM AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli ve Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı katıldı. Toplantıda EYT düzenlemesine ilişkin son durum değerlendirildi. Düzenlemenin ilerleyen günlerde TBMM Başkanlığı'na sunulması bekleniyor. EYT kapsamında bir çalışma hazırlandığı biliniyor. Çalışma nasıl olacak, nasıl uygulanacak? Bu toplantıda tüm yönleriyle değerlendirildi. EYT düzenlemesi ile ilgili Çalışma Bakanlığı uzun süredir çalışıyor. Yakın zamanda kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor. Daha önce Bakan Bilgin önemli açıklamalarda bulunmuştu. “Süreç devam ediyor, çalışma bittiğinde kamuoyu ile paylaşacağız” açıklamasında bulunmuştu. Kritik toplantıya bir gün kala Bakan Bilgin'den asgari ücret açıklaması

Külliye'de ekonomi toplantısı! Gündem EYT

Cumhurbaşkanı Yardımcısı Oktay Başkanlığındaki toplantıyaÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Vedat Bilgin, Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati,TBMM AK Parti Grup Başkanı İsmet Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş, AK Parti Grup Başkan Vekili Mustafa Elitaş, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli ve Cumhurbaşkanlığı İdari İşler Başkanı Metin Kıratlı katıldı. Toplantıda EYT düzenlemesine ilişkin son durum değerlendirildi. Düzenlemenin ilerleyen günlerde TBMM Başkanlığı'na sunulması bekleniyor.

EYT kapsamında bir çalışma hazırlandığı biliniyor. Çalışma nasıl olacak, nasıl uygulanacak? Bu toplantıda tüm yönleriyle değerlendirildi.

EYT düzenlemesi ile ilgili Çalışma Bakanlığı uzun süredir çalışıyor. Yakın zamanda kamuoyu ile paylaşılması bekleniyor. Daha önce Bakan Bilgin önemli açıklamalarda bulunmuştu. “Süreç devam ediyor, çalışma bittiğinde kamuoyu ile paylaşacağız” açıklamasında bulunmuştu.

Kritik toplantıya bir gün kala Bakan Bilgin'den asgari ücret açıklaması