Konut ve temizlik sektörü temsilcileri ile görüşme sonrası Bakan Nebati'den açıklama!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, konut sektörüne yönelik açıklanan destek paketi dahil olmak üzere piyasadaki fiyatları mercek altına alarak birçok sektöre ilişkin denetimlerin kesintisiz sürdüğünü söyledi. Bakan Nebati, "Fiyat değişimlerini yakından takip ederek detaylı bir şekilde denetliyoruz." dedi. Bakan Nebati, açıklamasında şunları söyledi: "Birlikten Berekete temasıyla konut sektöründe faaliyet gösteren iş insanlarımız ile bir araya geldik. Hepimizin ortak meselesi olan enflasyonla mücadelede vatandaşlarımızı rahatlatacak adımların atılması hususunda kapsamlı bir görüşme gerçekleştirdik. "KESİNLİKLE MÜSAMAHA GÖSTERMEYECEĞİZ" Çözüm alternatifleri üreterek yenilikçi uygulamalar geliştiren, iyi niyetli ve cesur girişimlerde bulunan kurumlarımızı sonuna kadar destekleyeceğimizin altını çizerek stokçuluğa ve fırsatçılığa kesinlikle müsamaha göstermeyeceğimizi ifade ettik. Bu kapsamda, konut sektörüne yönelik açıkladığımız destek paketi dahil olmak üzere piyasadaki fiyatları mercek altına alarak birçok sektöre ilişkin denetimlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyor, fiyat değişimlerini yakından takip ederek detaylı bir şekilde denetliyoruz." BAKAN NEBATİ TEMİZLİK SEKTÖRÜ TEMSİLCİLERİYLE GÖRÜŞTÜ Öte yandan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, temizlik sektöründe faaliyet yürüten iş insanları ile bir araya geldi. Bakan Nebati, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Birlikten Berekete temasıyla gerçekleştirdiğimiz sektör bazlı görüşmelerimiz kapsamında temizlik sektöründe faaliyetini yürüten iş insanlarımız ile bir araya gelerek görüşmelerimizi sürdürdük. Kamu olarak maliye politikası araçlarımızı etkin ve hızlı bir şekilde devreye aldığımız bu dönemde firmalarımızın da ortak mücadelemiz olan enflasyonla mücadelede atacağı tamamlayıcı nitelikteki cesur adımları önemsiyor ve değerli buluyoruz. Tarihsel birikimlerimiz bize birlikten bereket doğduğunu öğretmiştir. Birlik içinde oldukça önümüzdeki engelleri de birlikte aşacak, daha müreffeh bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz." Bakan Karaismailoğlu'dan Halkalı-İstanbul Havalimanı metro hattı açıklamasıOtomotiv devinden flaş karar! Rus devletine devredildiBinlerce lira sayıp sıfır araç aldı! 3 yıl sonra hayatının şokunu yaşadı

Konut ve temizlik sektörü temsilcileri ile görüşme sonrası Bakan Nebati'den açıklama!

Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, konut sektörüne yönelik açıklanan destek paketi dahil olmak üzere piyasadaki fiyatları mercek altına alarak birçok sektöre ilişkin denetimlerin kesintisiz sürdüğünü söyledi.

Bakan Nebati, "Fiyat değişimlerini yakından takip ederek detaylı bir şekilde denetliyoruz." dedi.

Bakan Nebati, açıklamasında şunları söyledi: "Birlikten Berekete temasıyla konut sektöründe faaliyet gösteren iş insanlarımız ile bir araya geldik. Hepimizin ortak meselesi olan enflasyonla mücadelede vatandaşlarımızı rahatlatacak adımların atılması hususunda kapsamlı bir görüşme gerçekleştirdik.

"KESİNLİKLE MÜSAMAHA GÖSTERMEYECEĞİZ"

Çözüm alternatifleri üreterek yenilikçi uygulamalar geliştiren, iyi niyetli ve cesur girişimlerde bulunan kurumlarımızı sonuna kadar destekleyeceğimizin altını çizerek stokçuluğa ve fırsatçılığa kesinlikle müsamaha göstermeyeceğimizi ifade ettik.

Bu kapsamda, konut sektörüne yönelik açıkladığımız destek paketi dahil olmak üzere piyasadaki fiyatları mercek altına alarak birçok sektöre ilişkin denetimlerimizi kesintisiz bir şekilde sürdürüyor, fiyat değişimlerini yakından takip ederek detaylı bir şekilde denetliyoruz."

BAKAN NEBATİ TEMİZLİK SEKTÖRÜ TEMSİLCİLERİYLE GÖRÜŞTÜ

Öte yandan Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati, temizlik sektöründe faaliyet yürüten iş insanları ile bir araya geldi.

Bakan Nebati, Twitter hesabından yaptığı açıklamada şunları söyledi: "Birlikten Berekete temasıyla gerçekleştirdiğimiz sektör bazlı görüşmelerimiz kapsamında temizlik sektöründe faaliyetini yürüten iş insanlarımız ile bir araya gelerek görüşmelerimizi sürdürdük.

Kamu olarak maliye politikası araçlarımızı etkin ve hızlı bir şekilde devreye aldığımız bu dönemde firmalarımızın da ortak mücadelemiz olan enflasyonla mücadelede atacağı tamamlayıcı nitelikteki cesur adımları önemsiyor ve değerli buluyoruz.

Tarihsel birikimlerimiz bize birlikten bereket doğduğunu öğretmiştir. Birlik içinde oldukça önümüzdeki engelleri de birlikte aşacak, daha müreffeh bir Türkiye için çalışmaya devam edeceğiz."

Bakan Karaismailoğlu'dan Halkalı-İstanbul Havalimanı metro hattı açıklaması
Otomotiv devinden flaş karar! Rus devletine devredildi
Binlerce lira sayıp sıfır araç aldı! 3 yıl sonra hayatının şokunu yaşadı