Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Genel
  4. »
  5. Kayserispor Başkanvekili Nurettin Açıkalın ‘Artık Yapacak Bir Şey Yok!’

Kayserispor Başkanvekili Nurettin Açıkalın ‘Artık Yapacak Bir Şey Yok!’

Güncel Adana Güncel Adana -
18

Kayserispor Başkanvekili Nurettin Açıkalın ‘Artık Yapacak Bir Şey Yok!’

Kayserispor’un Süper Lig’in 21’inci haftasında İstanbulspor’a evinde 1-0 yenilmesinin ardından, Başkanvekili Nurettin Açıkalın, takımın zorlu dönemine dair çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Başkanvekili Açıkalın ‘Kötü Sonuç Herkesin Moralini Bozuyor’

Kayserispor’un sahasında İstanbulspor’a mağlup olmasının ardından konuşan Başkanvekili Nurettin Açıkalın, takımın moralinin bozuk olduğunu dile getirerek, “Maçı almayı çok istiyorduk. Bizim de tanımlayamayacağımız bazı olaylar oluyor. Bir performans düşüklüğümüz var. Bu tür sonuçları istemiyoruz. Teknik heyet de çok çalışıyor. Bunu çıkış maçı olarak değerlendiriyorduk ama olmadı. Önümüzde çok maç var. Çalışmaktan başka çaremiz yok. Puanları da bu oyuncularla aldık. Kötü sonuç herkesin moralini bozuyor. Böyle olsun istemezdik. Artık yapacak bir şey yok” dedi.

İstanbulspor’u Tebrik ve Önümüze Bakma Kararı

Açıkalın, İstanbulspor’u tebrik ederek, “Önümüzdeki maçlara hazırlanacağız. Puanları da bu oyuncularla aldık. Kötü sonuç herkesin moralini bozuyor. Böyle olsun istemezdik. Artık yapacak bir şey yok. İstanbulspor’u tebrik ediyoruz. Artık önümüze bakacağız” ifadeleriyle takımın gelecek planlarına vurgu yaptı. Başkanvekili, takımın zorlu sürecinde destek çağrısında bulunarak taraftarlardan sabır ve motivasyon istedi. gonebet canlı destek

Mağlubiyetin Ardından Başkanvekili Açıkalın’dan Moralleri Bozan Açıklamalar

Başkanvekili Nurettin Açıkalın’ın bu açıklamaları, Kayserispor’un içinde bulunduğu zorlu dönemi ve takımın gelecek planlarını aydınlatan bir perspektif sunuyor. Mağlubiyet sonrası alınan bu kararlar, Kayserispor taraftarlarını önümüzdeki maçlara daha umutlu bir şekilde bakmaya çağırıyor.

İlgili Yazılar