Kars'ta 22 Mart (Yarın) okullar tatil mi? Kars Valiliği'nden açıklama geldi mi?

Kars'ta 22 Mart (Yarın) okullar tatil mi sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kars'ta etkili olan kar yağışı halen etkisini sürdürmeye devam ediyor. Dün akşam saatlerinde Pazartesi (bugün) için okullar tatil edilirken 22 Mart (Yarın) tatil olup olmayacağı ise merak konusuydu! Beklenen açıklama geldii. Valilik 22 Mart (Yarın) okulların tatil edildiğini açıkladı. 22 MART (YARIN) KARS'TA OKULLAR TATİL Mİ? Konuyla ilgili Kars Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, “Devam eden olumsuz hava koşulları, don, buzlanma ve ulaşımda aksamalar nedeniyle, ilimiz genelinde eğitim-öğretime 22.03.2022 Salı günü 1 gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca; malul, hamile ve engelli kamu personeli de idari izinli sayılacaklardır” denildi.

Kars'ta 22 Mart (Yarın) okullar tatil mi? Kars Valiliği'nden açıklama geldi mi?

Kars'ta 22 Mart (Yarın) okullar tatil mi sorusu araştırma konusu olmaya devam ediyor. Kars'ta etkili olan kar yağışı halen etkisini sürdürmeye devam ediyor. Dün akşam saatlerinde Pazartesi (bugün) için okullar tatil edilirken 22 Mart (Yarın) tatil olup olmayacağı ise merak konusuydu! Beklenen açıklama geldii. Valilik 22 Mart (Yarın) okulların tatil edildiğini açıkladı.

22 MART (YARIN) KARS'TA OKULLAR TATİL Mİ?

Konuyla ilgili Kars Valiliğinden yapılan yazılı açıklamada, “Devam eden olumsuz hava koşulları, don, buzlanma ve ulaşımda aksamalar nedeniyle, ilimiz genelinde eğitim-öğretime 22.03.2022 Salı günü 1 gün süre ile ara verilmiştir. Ayrıca; malul, hamile ve engelli kamu personeli de idari izinli sayılacaklardır” denildi.