Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Kanye West Emekli Mi Oluyor?

Kanye West Emekli Mi Oluyor?

Güncel Adana Güncel Adana -
11

Rich The Kid ile Mesajlaşma İddiası

47 yaşındaki ünlü rapçi Kanye West’in, 10 stüdyo albümü ve 24 Grammy ödülü kazandığı başarılı kariyerinin ardından emekli olacağı iddia ediliyor. Emeklilik planları, 31 yaşındaki rapçi Rich The Kid ile yaptığı iddia edilen bir mesajlaşma sonrasında gündeme geldi.

Instagram Hikayesi’nde Şok Edici Mesajlar

Rich The Kid, telefonunda “Ye” ismiyle kayıtlı bir kişiden gelen mesajların ekran görüntüsünü Instagram Hikayesi’nde paylaştı. Mesajda Kanye West’in “Profesyonel müzikten emekli oluyorum. Başka ne yapacağımı bilmiyorum.” şeklinde bir açıklama yaptığı belirtiliyordu.

Spekülasyonlar ve Hayranların Tepkisi

Rich, Ye’nin emekliliğine dair haberlerin sosyal medyada yayılmasının ardından Instagram Hikayesi’nden ekran görüntüsünü sildi. Hayranlar bu durumu, Ye’nin yaklaşan albümü “Life’s A Gamble”ın tanıtımını artırmak için yapılmış bir taktik olabileceği yönünde spekülasyonlara neden oldu.

Birkaç saat sonra ise Rich, Instagram’da geri dönerek çıkış tarihini ve Kanye West ile birlikte seslendireceği yeni şarkının da yer aldığı parça listesini paylaştı. Bu paylaşım üzerine hayranlar, hayal kırıklıklarını ve şaşkınlıklarını yorumlarla dile getirdi. Ancak konuyla ilgili herhangi bir resmi açıklama yapılmadı.

İlgili Yazılar