Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in Yeni Film Serüveni ve Dedikoduları

Jennifer Lopez ve Ben Affleck’in Yeni Film Serüveni ve Dedikoduları

Güncel Adana Güncel Adana -
30

Jennifer Lopez ve Ben Affleck Yeni Filmde

Yeni filmde, 54 yaşındaki Lopez, kötü niyetli bir robotu yakalama görevine çıktıktan sonra yapay zekaya olan güvensizliği test edilen veri analisti Atlas Shepherd’ı canlandırıyor. Rol arkadaşı Sterling K. Brown, 51 yaşındaki Affleck’in, Lopez’in karakterini belirlemesine yardımcı olmak için yapay zeka arkadaşı Smith’in satırlarını okuduğunu açıkladı.

Yönetmenin ve Rol Arkadaşlarının Yorumları

48 yaşındaki Brown, Entertainment Weekly’de yayınlanan bir röportajında şunları söyledi: “Ben arada bir, Smith’in satırlarını okurdu. Ve bence yeni evliler hâlâ birbirlerine çok aşıklar, sanırım sadece onun sesini duymak istedi.” Yönetmen Brad Peyton da Lopez’in repliklerini tanıdık bir sesle çalışmak istemesinin sürpriz olmadığını söylüyor. Peyton, “Atlas, hayatını altüst eden bir travma geçirdikten sonra güvenmeyi öğrenen bir kadının bakış açısından anlatılıyor. Her şeyi kendi başınıza yapamazsınız, belli bir noktada insanlara güvenmeyi ve onları içeri almayı seçmelisiniz.” dedi.

Ayrılık Dedikoduları ve Film Galası Kaçamağı

Yıllar sonra bir araya gelen ve her anları olay yaratan çiftin haklarında da sık sık ayrılık dedikodusu çıkıyor. Lopez gibi Affleck de “The Accountant 2” adlı bir film projesi üzerinde çalışmakla meşguldü ve bu onun geçtiğimiz hafta Lopez’in Los Angeles’taki film galasını kaçırmasına neden oldu. Prömiyerde olmaması, çiftin ayrı yaşadığı ve evliliklerinde gerilim yaşadığı yönündeki iddiaların ortasında geldi. 22 Mayıs’ta bir muhabir, “Atlas”ın tanıtımını yapan Lopez’e, Affleck’le evliliğini sordu ve karşılığında, “Sen bundan daha iyisini biliyorsun” cevabını aldı. Rol arkadaşı Simu Liu da muhabire “Hadi, o enerjiyle gelme lütfen.” şeklinde konuştu.

İlgili Yazılar