İnstagram Takipçi Satın Alma Hizmeti  

İnstagram Takipçi Satın Alma Hizmeti  

İnstagram Takipçi Satın Alma Hizmeti  

İnstagram Takipçi Satın Alma Hizmeti  

Günlük yaşamlarımız ve sosyal medya ayrılmaz bir şekilde bağlantılıdır, milyonlarca insan Instagram, Twitter ve Facebook gibi platformlarda aktif olarak paylaşımda bulunmaya devam etmektedir. Sosyal paylaşım sitelerine her gün bir yenisi eklense de günümüzde açık ara en popüler platform Instagram'dır. Instagram profilinizde takipçiniz yoksa fotoğraf veya video paylaşmanın bir anlamı yoktur.

Instagram Takipçisi Satın Almak İşletmeme Fayda Sağlar Mı?

Temel takipçi sayısı oluşturmak, potansiyel takipçilerin Instagram profilinizi takip etmesini kolaylaştırmak için önemlidir. Bazı profiller çok ilgi çekse de takipçi sayısı az olduğu için takip etmekte insanlar tereddüt ederler.  Instagram sayfanızı bu durumdan kurtarmak için instragram takipçi satın alarak takipçi sayınızı arttırabilirsiniz. Takipçi satın almanın yanın beğeni satın al ile gönderilerinize beğeni de alabilirsiniz

Satın Aldığım Instagram Takipçilerin Profili Ne Olacak?

iki çeşit Instagram takipçi paketi bulunmaktadır. Birincisi yabancı bot hesaplar, bu paketleri satın aldığınızda aktif olmayan instagram hesapları sizi takip ediyor, sizi takibi bırakmıyorlar ama son zamanlarda instagram belli bir süre sonra tüm o hesapları silecektir. Bu her zaman kullandığınız bir hesapsa, izleme botu kullanmanız önerilmez.

Bir diğer seçenek de gerçek aktif Türk Instagram takipçileridir. Öte yandan, bu hesapların zaten sahipleri var ve profiliniz onların dikkatini çekerse beğeni ve görüntüleme gibi yorumlar alabilirsiniz. Ancak profilinizle ilgilenmiyorlarsa onları takip etmeyi bırakabilirsiniz. Takipçi satın alma ve instagram beğeni seçeneklerini kullanabilirsiniz.

Instagram Takipçi Siparişim Ne Zaman Tamamlanacak?

Web sitesi üzerinden online ödeme ile Instagram takipçi satın alırsanız, bunlar otomatik olarak işleme alınacaktır. Genellikle sayıya bağlı olarak tüm takipçileriniz aynı gün profilinize yansıyacaktır. Banka havalesi ile sipariş verirken, ödemeniz onaylandıktan sonra siparişiniz anında işleme alınır ve genellikle 30 dakikadan daha kısa sürede tamamlanır. 20.000'den fazla Instagram takipçi satın al siparişiniz için, siparişiniz birkaç güne bölünür. Böylece profiliniz cezalandırılmaz ve bu süreçte sizinle telefon veya e-posta yoluyla iletişime geçilebilir.

Takipçi Alırsam Hesabım Kapanır Mı?

Takipçi satın alırken kesinlikle şifre ve herhangi bir uygulama girmeyiniz. Kullanıcı adınızı paylaşmakta herhangi bir sıkıntı yoktur. Takipçi gönderileri, herhangi bir arkadaşınızın sizi takip edeceği şekilde gönderilir, bu nedenle profiliniz takipçi satın almaya kapalı değildir.  www.instamavm.com  adresinden hizmet alabilirsiniz.

Formun Üstü

Formun Altı