INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ, SORUN MU VAR?

Instagram çöktü mü? Popüler sosyal medya uygulamarında sorun olduğu öne sürülüyor. DM sorunu, sayfa yenileme hatası gibi sıkıntıların meydana geldiği dikkat çekiyor. İşte, WhatsApp, Instagram ve Messenger sorunu hakkında... SON DAKİKA INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ? Kullanıcılar en çok kullanılan sosyal medya platformaları ve mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Instagram ve Messenger'da soru yaşandığını iddia ediyor. Downdetector'e göre söz konusu uygulamalarda saat 19:24 sıralarında hata yaşanmaya başladığı belirtildi. Konu hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmuyor. Platformalardaki sorun ise saat 20:21 sıralarında giderilmeye başladı.

INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ, SORUN MU VAR?

Instagram çöktü mü? Popüler sosyal medya uygulamarında sorun olduğu öne sürülüyor. DM sorunu, sayfa yenileme hatası gibi sıkıntıların meydana geldiği dikkat çekiyor. İşte, WhatsApp, Instagram ve Messenger sorunu hakkında...

SON DAKİKA INSTAGRAM ÇÖKTÜ MÜ?

Kullanıcılar en çok kullanılan sosyal medya platformaları ve mesajlaşma uygulaması WhatsApp, Instagram ve Messenger'da soru yaşandığını iddia ediyor. Downdetector'e göre söz konusu uygulamalarda saat 19:24 sıralarında hata yaşanmaya başladığı belirtildi. Konu hakkında henüz resmi bir açıklama bulunmuyor.

Platformalardaki sorun ise saat 20:21 sıralarında giderilmeye başladı.