İlk Evim kampanyasında İstanbul çekilişi başladı

İlk Evim İstanbul Tuzla'da çekiliş süreci bugün itibarıyla başladı. Bugün 20 bin 920 konutun sahibi belirlenmiş olacak. Çekiliş Tuzla Viaport Marina Tuzla Belediyesi Etkinlik Çadırı'nda gerçekleştirilecek ve internet üzerinden canlı olarak da izlenebilecek. BAKAN KURUM'DAN MESAJ: GÜVENLİ YAPI STOKUNU ARTIRACAĞIZ Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir mesaj yayınladı. Bakan Kurum,“Daha DİRENÇLİ bir İstanbul için; İlave nüfus getirmeden, mevcut yapıları güçlendirecek, kentsel dönüşüme girmemiş riskli bina bırakmayacak, sosyal konutlarımızla sağlıklı ve güvenli yapı stokunu artıracağız. TOKİ ile İlk Evim projemiz kapsamında bugün 50 bin konutumuzun kurasını çekmeye başlıyoruz. İstanbullulara, İstanbul'umuza hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı. 7 Kasım 2022 tarihinde Ardahan ve Şırnak illeriyle başlayan “İlk Evim” 250 bin sosyal konut projesi kuraları 81 ilde 3,5 ayda tamamlanarak İstanbul ile son bulacak. İŞTE İLÇE İLÇE KURA ÇEKİM TARİHLERİ! Bugün Tuzla’da 20 bin 920 hak sahibi için başlayacak kura çekimleri 16-29 Mart tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla Belediyesi Etkinlik Çadırı'nda gerçekleştirilecek. Çatalca’da 540 ve Selimpaşa’da 200 hak sahibi için 30 Mart’ta ki kura çekimi Silivri Alibey Spor Salonu’nda yapılacak. Arnavutköy, Başakşehir ve Esenler ilçelerinde 28 bin 340 hak sahibi için yapılacak kura çekemi de 1- 19 Nisan tarihleri arasında Bağcılar Olimpik Spor Merkezi Salonu’nda gerçekleştirilecek. Kura çekimleri, 16 Mart- 19 Nisan tarihlerinde belirtilen adreslerde saat 10.00’da başlayacak ve Bütün kuralar http://toki.tv adresinden ve YouTube hesabımızdan canlı yayınlanacak. (http://youtube.com/c/TokiKurumsal) ????İlk Evim????Bugün (16.03.2023) kura İstanbul ilimizde ...???? Kura çekilişi saat 10.00 itibari ile başlayacak.▶️ Bütün kuralar https://t.co/oWsmLa5hXc adresinden ve YouTube hesabımızdan canlı yayınlanacak.https://t.co/fKuTe6blPC????️ Günlük Kura Takvimi pic.twitter.com/HTnVZNcSh7— TOKİ (@Toki_Kurumsal) March 16, 2023 EYT'lilerin promosyon ücretleri değiştiTOGG için ön siparişler bugün alınacak! 60 bin TL detayı

İlk Evim kampanyasında İstanbul çekilişi başladı

İlk Evim İstanbul Tuzla'da çekiliş süreci bugün itibarıyla başladı. Bugün 20 bin 920 konutun sahibi belirlenmiş olacak. Çekiliş Tuzla Viaport Marina Tuzla Belediyesi Etkinlik Çadırı'nda gerçekleştirilecek ve internet üzerinden canlı olarak da izlenebilecek.

BAKAN KURUM'DAN MESAJ: GÜVENLİ YAPI STOKUNU ARTIRACAĞIZ

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanı Murat Kurum sosyal medya hesabından konuyla ilgili bir mesaj yayınladı. Bakan Kurum,“Daha DİRENÇLİ bir İstanbul için; İlave nüfus getirmeden, mevcut yapıları güçlendirecek, kentsel dönüşüme girmemiş riskli bina bırakmayacak, sosyal konutlarımızla sağlıklı ve güvenli yapı stokunu artıracağız. TOKİ ile İlk Evim projemiz kapsamında bugün 50 bin konutumuzun kurasını çekmeye başlıyoruz. İstanbullulara, İstanbul'umuza hayırlı olsun.” ifadelerini kullandı.

7 Kasım 2022 tarihinde Ardahan ve Şırnak illeriyle başlayan “İlk Evim” 250 bin sosyal konut projesi kuraları 81 ilde 3,5 ayda tamamlanarak İstanbul ile son bulacak.

İŞTE İLÇE İLÇE KURA ÇEKİM TARİHLERİ!

Bugün Tuzla’da 20 bin 920 hak sahibi için başlayacak kura çekimleri 16-29 Mart tarihleri arasında Viaport Marina Tuzla Belediyesi Etkinlik Çadırı'nda gerçekleştirilecek.

Çatalca’da 540 ve Selimpaşa’da 200 hak sahibi için 30 Mart’ta ki kura çekimi Silivri Alibey Spor Salonu’nda yapılacak.

Arnavutköy, Başakşehir ve Esenler ilçelerinde 28 bin 340 hak sahibi için yapılacak kura çekemi de 1- 19 Nisan tarihleri arasında Bağcılar Olimpik Spor Merkezi Salonu’nda gerçekleştirilecek.

Kura çekimleri, 16 Mart- 19 Nisan tarihlerinde belirtilen adreslerde saat 10.00’da başlayacak ve Bütün kuralar http://toki.tv adresinden ve YouTube hesabımızdan canlı yayınlanacak. (http://youtube.com/c/TokiKurumsal)

EYT'lilerin promosyon ücretleri değişti
TOGG için ön siparişler bugün alınacak! 60 bin TL detayı