Güvenilir Davetiye Firması

Güvenilir Davetiye Firması

Güvenilir Davetiye Firması

Güvenilir Davetiye Firması

Günümüzde birçok alış veriş e-ticaret yöntemi ile internet sitelerinden yapılıyor. Teknoloji o kadar gelişti ki hatta gelinlik modelleri bile internetten sipariş edilebiliyor. Hal böyle olunca düğün organizasyonlarında birinci aşama olan davetiye örneklerine de e-ticaret sitelerinden ulaşabilirsiniz. Firma 1984 yılından beri düğün, davet, seminer, resmi tören ve nişan davetiyeleri basan köklü bir kuruluştur. Firmanın online sitesinde yer alan zengin davetiye seçeneklerinden mutlaka sizler içinde uygun olan modelleri bulabilirsiniz. Birinci sınıf karton malzemeler kullanılarak üretilen davetiyeler sitede gördüğünüzle birebir aynı özelliklerde gönderilir. Firmanın ürünlerini incelemek için incidavetiye.com adresini ziyaret etmelisiniz.

Düğün Davetiyeleri

Düğünler çiftlerin en özel günleridir. Başlangıçtan sona kadar her şeyin mükemmel olmasını isteyen çiftler güvenilir bir davetiye basım firmasından destek alarak davetli listesine gönderecekleri davetiye modellerini seçebilir. Firma kalite ve güvenden ödün vermeksizin farklı tasarım ve modellerde düğün davetiyesi üreten bir firmadır. Düğün organizasyonunuza göre klasik, lüks, sade, modern ve ekonomik davetiye modellerini seçebilirsiniz. Firma klasik ve lüks davetiye modellerinde kraft ya da dokulu kartonlar kullanır. Bunun yanında davetiyeyi süslemek için inciler, taşlar, çiçekler, kadife kumaşlar, püskül detaylar kullanılır. Ayrıca sade ve ekonomik davetiye modelleri içinde firmanın internet sitesini inceleyebilirsiniz.

Zarf Modelleri

Firmanın online sitesinde listelenen davetiye örneklerinde eğer zarf varsa ekstra bir zarf sipariş etmenize gerek yoktur. Ancak davetiye örneğinde zarf modeli görünmüyorsa mutlaka ayrı bir zarf sipariş etmelisiniz. Çünkü sitede ürün nasıl görünüyorsa o şekilde elinize ulaşır. Sitede bulunan zarf modellerini beğendiğiniz davetiye ile örtüşen bir renk ve modelde tercih ederek bütünlük yakalayabilirsiniz. Firmanın ayrıca kişiye özel tasarım hizmeti de mevcut olup bu konu hakkında irtibat numaralarından firma yetkililerine ulaşabilirsiniz.

Nasıl Sipariş Verilir?

incidavetiye.com sitesine giriş yaparak istediğiniz tarz davetiye örneklerini listeleyiniz. Daha sonra beğendiğiniz ürünün adedini yazarak sipariş oluşturunuz. Kredi kartlarına 9 taksit imkanı sağlayan firma müşterilerinin her türlü güvenlik önlemini alır. Ödemesi yapılan modelin tasarımı yapılır ve müşteriye gönderilir. Müşterinin onayı alınan davetiyeler basıma gider, tüm bu işlemler ortalama bir haftada tamamlanır.