GREEN CARD BAŞVURU SONUÇLARI | Yeşil kart başvuru sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

Green Card başvuruları aylar önce tamamlandı sıra sonuçlara geldi. Artık sonuçların açıklanmasına çok az bir süre kaldı. Tam tarihi ve saati bilmeyenler "Green Card (yeşil kart) başvuru sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak?" sorusuna cevap arıyor. GREEN CARD (YEŞİL KART) BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? Green Card çekilişi sonuçları 7 Mayıs 2022 tarihinde Türkiye saati ile akşam 19:00'da açıklanacak. GREEN CARD KİMLERE VERİLİR? Green Card almak isteyen kişilerin bazı şartları yerine getirmesi gerekir. Öncelikle Green Card almak isteyen kişi mutlaka 18 yaşından büyük olmalıdır. Ayrıca Green Card en az lise mezunu olan kişilere verilir. Lise öğrencisi olmayan kişilerde son 5 yıl içinde uzmanlık ve ya eğitim gerektiren bir alanda da mutlaka 2 yıl aralıksız olarak çalışan kişiler Green Card alabilirler. Green Card almak için İngilizce bilme şartı da aranmaz. İnternet üzerinden başvuru yapan ve başvuruları kabul edilen kişiler Green Card alabilirler. Bunun yanı sıra evli olan kişiler de Green Card'a aynı anda başvurabilirler. Çünkü bu şekilde evli çiftlerin de Green Card alma şansı artacaktır.

GREEN CARD BAŞVURU SONUÇLARI | Yeşil kart başvuru sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak?

Green Card başvuruları aylar önce tamamlandı sıra sonuçlara geldi. Artık sonuçların açıklanmasına çok az bir süre kaldı. Tam tarihi ve saati bilmeyenler "Green Card (yeşil kart) başvuru sonuçları ne zaman, saat kaçta açıklanacak?" sorusuna cevap arıyor.

GREEN CARD (YEŞİL KART) BAŞVURU SONUÇLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK?

Green Card çekilişi sonuçları 7 Mayıs 2022 tarihinde Türkiye saati ile akşam 19:00'da açıklanacak.

GREEN CARD KİMLERE VERİLİR?

Green Card almak isteyen kişilerin bazı şartları yerine getirmesi gerekir. Öncelikle Green Card almak isteyen kişi mutlaka 18 yaşından büyük olmalıdır. Ayrıca Green Card en az lise mezunu olan kişilere verilir. Lise öğrencisi olmayan kişilerde son 5 yıl içinde uzmanlık ve ya eğitim gerektiren bir alanda da mutlaka 2 yıl aralıksız olarak çalışan kişiler Green Card alabilirler.

Green Card almak için İngilizce bilme şartı da aranmaz. İnternet üzerinden başvuru yapan ve başvuruları kabul edilen kişiler Green Card alabilirler. Bunun yanı sıra evli olan kişiler de Green Card'a aynı anda başvurabilirler. Çünkü bu şekilde evli çiftlerin de Green Card alma şansı artacaktır.