Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Gelin Almada Kiralık Davul Zurna Ekibi

Gelin Almada Kiralık Davul Zurna Ekibi

Güncel Adana Güncel Adana -
20

 

Davul zurna, özellikle evlenmeyi düşünen pek çok gencin hayallerinin bir parçası olmaktadır. İyi müzisyenlerin yarattığı eğlence ortamında, herkesin mutlu bir şekilde eğlendiği organizasyonlar her gencin hayalidir. Evlenmeyi düşünen kişilerin tüm eğlenceli organizasyonlarında, davul ve zurnanın yerinin tartışılmaz olduğu bilinmektedir. Gelin ve damat adaylarının yanı sıra, ailelerin de bu geceleri davul ve zurnayla taçlandırmak istemeleri söz konusudur.

Tüm düğün organizasyonlarında olduğu gibi nişan, kına, düğün alma gibi tüm eğlenceli etkinliklerde davulcu ve zurnacıya ihtiyaç duyulmaktadır. Etkinliğe özel planlama yapılarak eğlencenin zamanı mutlaka buna göre planlanmaktadır. Böylece tüm etkinliklere özel bir organizasyon düzenlenmektedir. Düğünlerin şanına layık bir organizasyon açısından gelin almalara davul ve zurnasız gidilemeyeceğini her Türk ailesi elbette iyi bilmektedir.

Davul Zurna Ekibiyle Gelin Alma Organizasyonu

Davul zurna gelin alma ritüeli, böyle bir özel anın tamamlayıcısı olmaktadır. Davul ve zurnasız gelin almanın tadının çıkmayacağı ve eksik kalacağı aşikardır. O gün geldiğinde ne yapacağınızı bilemediğinizde, sizi destekleyen öne önemli kişilerin davulcu ve zurnacı olacağını da göreceksiniz. Gelin alma hangi bölgeden alınırsa alınsın, bunun değişmeyeceğini unutmamak gerekir.

Hem damat hem gelin tarafı olarak, dilediğiniz gibi eğleneceğiniz ortamı davul zurna ekibi oluşturmaktadır. Eğlenceli bir atmosferi oluşturmak adına, eğlencenize katkı sağlayacak ekibi seçmeniz önemlidir. Güzel bir anı olarak hatıralarınızda yer bulacak tüm gelin alma organizasyonlarında, yöresel müziklerle katkı sağlayacaktır. Zamanın nasıl geçtiğini anlamayacağınız tüm organizasyonlarda yer alarak kendinizi yalnız hissetmemenizde etkin rol oynamaktadır.

İlgili Yazılar