G5 Masajı ve Tedavi Yöntemleri

G5 Masajı ve Tedavi Yöntemleri

G5 Masajı ve Tedavi Yöntemleri

G5 Masajı ve Tedavi Yöntemleri

Medikal alanda önemli bir yere sahip olan g5 masajı, özel bir cihaz ile yapılır. G5 adı verilen bu cihaz titreşimler sayesinde yağları eriterek incelme sağlar.

Ortalama 3-10 seans olarak yapılan bir işlemdir. Selülit ve yağ yakmada etkili olan g5 masajı 30 dakika kadar sürer.

G5 Masajı Hangi Alanlarda Kullanılır?

Son zamanlarda daha çok popüler olmaya başlayan g5 masajı incelme ve bölgesel yağlardan kurtulma yöntemidir. Vücudun yağ birikimi fazla olan bölgelerinde kullanılır.

Özellikle basen, sırt, kol, bacak ve kalça bölgeleri için uygulanır.

G5 Masajı Avantajları Nelerdir?

Selülit tedavisinde de büyük öneme sahip olan g5 masajı avantajları saymakla bitmez. Selülit oluşumunu engeller ve varsa azalmasını sağlar.

Cildin esnek bir yapıya kavuşmasında yardımcı olur. Fazla yağların yakılmasını ve bölgesel olarak incelme meydana gelmesini sağlar.

G5 Masajı Fiyatları

Çoğu kişilerde 3-4 seans süren g5 masajı fiyat bakımından geniş bütçe ile uyum sağlar.

Uygulanan seans sayısına, kliniğe, uygulanacak vücut bölgesine göre değişir. Bölge ve seans sayısı arttıkça fiyatlarda da artış meydana gelir.

Ulthera Nedir?

Ulthera, halk arasında ameliyatsız cilt gerdirme işlemi olarak bilinir. Ultrasound enerjisi ile cildin deri tabakasına uygulama yapılarak cilt kırışıklıkları giderilir.

Cerrahi operasyonlara oranla ulthera fiyatı daha uygundur. Ameliyat olmak istemeyen bireyler cilt gerdirme işlemini ulthera yöntemiyle yaptırabilirler.

Ulthera Nasıl Yapılır?

Ulthera adı verilen bir cihaz yardımıyla cildin kırışık ve çizgili olan bölgelerinde derinin 3mm altına uygulanır.

Ciltteki kollagenler derinin yenilenmesine katkı sağlar. Uygulamanın seansına göre ulthera fiyatı değişir.

Bazı bireylerde uygulamaya birden fazla ihtiyaç duyulabilir. Bu durumda ulthera fiyatı üzerinde de artış meydana gelir.

Ulthera Kimlere Uygulanır?

Ulthera tedavisi, çene ve yanak bölgelerinde sarkma meydana gelenlerde, kaşlarında düşüklük sorununu olanlarda, boyun ve göz çevresi kırışmış bireylerde uygulanabilir.

Ayrıca, ulthera fiyatı, uygulanacak bölgeye göre değişir. Ortalama 30-60 dakika kadar süren uygulamada gözle görülür muhteşem sonuçlar elde edilir.

Ulthera fiyatı sayesinde isteyen her birey işlem yaptırabilir.

Soğuk Lipoliz Nedir?

Soğuk lipoliz, günümüzde adından sık sık bahsedilen bölgesel incelme yöntemlerindendir. Yağ eritmenin en zor olduğu vücut bölgelerinde titreşimli bir cihaz ile yapılan işlemdir.

Ayrıca, soğuk lipoliz fiyatları uygulanan vücut bölgesindeki yağ oranına göre değişir. Genel olarak fiyatlar her bütçeye uyum sağlar.

Soğuk Lipoliz Etki Ne Zaman Başlar? Kaç Seans Gerekir?

Çoğu hastada tek seans uygulanan soğuk lipoliz bazı durumlarda tekrarlanabilir. Etkisi tek seansta görülebilen bir işlemdir.

Uygulanan seans sayısına göre soğuk lipoliz fiyatları değişir. Seans sayısı arttıkça fiyatlarda da artış yaşanır.

Soğuk Lipoliz Hangi Bölgelere Uygulanır?

Soğuk lipoliz vücudun her bölgesine uygulanabilen bir incelme tedavisidir. Genellikle yağların inatçı olduğu bel, basen, kalça, karın, sırt, kol ve bacaklarda uygulanır.

Uygulanacak olan bölge sayısı arttıkça soğuk lipoliz fiyatları üzerinde de artış yaşanır.

Soğuk Lipoliz Tedavisi Kaç Seans Sürer?

Soğuk lipoliz tedavisi, uzun süreli tedavi gerektirmeyen ve tek seansta etkilerini gösterebilen bir uygulamadır.

Tek seansta gözle görülür bir incelme sağlayan soğuk lipoliz fiyatları oldukça uygundur. Fazladan seans gerektiren bireylerde fiyat artışı yaşanabilir.

Soğuk Lİpoliz Fiyatları

Günümüzde oldukça popüler hale gelen soğuk lipoliz işlemi geniş fiyat aralıklarında uygulanıyor. Uygulanacak olan vücut bölgesine, estetik merkezine göre fiyatlarda değişiklikler meydana gelebilir.

Hastadan hastaya göre değişen fiyatlar aşırı yüksek değildir. Sizler de soğuk lipoliz fiyatları sayesinde rahatlıkla işlem yaptırabilirsiniz.