Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Gündem
  4. »
  5. Emekli Vatandaşlara PTT’den Özel İndirim Kampanyası

Emekli Vatandaşlara PTT’den Özel İndirim Kampanyası

Güncel Adana Güncel Adana -
20

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu Açıkladı

Ulaştırma ve Altyapı Bakanı Abdulkadir Uraloğlu, PTT’nin emekli vatandaşlar için başlattığı kargo indirimi kampanyasını duyurdu. Bakan Uraloğlu, “Tüm emekli vatandaşlarımız, kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim fırsatından yararlanabilecekler.” şeklinde konuştu.

Emekliler Yılı ve İndirim Kampanyası

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın 2024’ü “Emekliler Yılı” ilan ettiğini hatırlatan Bakan Uraloğlu, Ulaştırma ve Altyapı Bakanlığı olarak emeklilere yönelik kampanyalarının devam ettiğini belirtti. Trenlerde ve şehirlerarası otobüslerde indirimlerin yanı sıra PTT’nin de emekli vatandaşlara özel bir kampanya başlattığını açıkladı.

Yüzde 20 İndirim Kampanyası Detayları

Bakan Uraloğlu, emekli vatandaşların ayda en fazla 5 adet yurtiçi varışlı kargo gönderimlerinde yüzde 20 indirim fırsatından faydalanabileceklerini söyledi. İndirimden yararlanmak isteyen emekli vatandaşların PTT iş yerlerine giderek T.C. kimlik numaralarını ibraz etmeleri gerektiğini vurguladı.

Bakan Uraloğlu ayrıca, emeklilerin kampanya detaylarına PTT’nin resmi internet sitesi www.ptt.gov.tr üzerinden veya PTT iş yerlerinden ulaşabileceklerinin altını çizdi.

İlgili Yazılar