Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Magazin
  4. »
  5. Eddie Vedder, Pearl Jam’in Yeni Şarkılarını Donald Trump’a Adadı

Eddie Vedder, Pearl Jam’in Yeni Şarkılarını Donald Trump’a Adadı

Güncel Adana Güncel Adana -
27

Eddie Vedder, Trump’ın Durumunu Değerlendirdi

Pearl Jam’in solisti Eddie Vedder, yeni şarkılarının Donald Trump’ın kurbanı oynamasıyla ilgili olduğunu açıkladı. Vedder, Trump hakkında, “Kazanmak için bu kadar çaresiz bir adayın olduğunu düşünmüyorum,” dedi.

Dark Matter Albümünde Yer Alan “Wreckage” Şarkısı

Grubun 19 Nisan Cuma günü yayınlanan on ikinci albümü Dark Matter’da yer alan “Wreckage” isimli şarkının söz yazarı Vedder, şarkının birlik çağrısını temsil ettiğini söyledi.

Trump’un Durumu

Vedder, “Amerika Birleşik Devletleri’nde hâlâ seçimi kaybetmediğini söyleyen bir adam var ve insanlar bu mesajı sanki doğruymuş gibi tekrarlıyor ve güçlendiriyor,” dedi. “Trump çaresiz royalbet slot durumda. Sırf hapishaneye girmemek için ve iflastan kaçınmak için kazanma konusunda bu kadar çaresiz bir adayın şimdiye kadar olduğunu sanmıyorum. Mağduru oynuyor.”

Trump’un Hukuki Durumu

Eski başkan Trump şu anda 34 kez iş kayıtlarında tahrifat yapmakla suçlandığı davada yargılanıyor. Trump, hafta sonunda Truth Social’da dava hakkında şikayette bulunarak ve başkanlık dokunulmazlığı iddialarını öfkeyle yayınlayarak geçirdi; bu iddialar Yüksek Mahkeme’de de perşembe günü dinlenecek.

İlgili Yazılar