Copyright © 2024 Tüm hakları saklıdır. News Tanıtım

Güncel Adana

  1. Anasayfa
  2. »
  3. Eğitim
  4. »
  5. Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nden Uluslararası İnsan Kaynakları Programı Duyurusu

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nden Uluslararası İnsan Kaynakları Programı Duyurusu

Güncel Adana Güncel Adana -
24

Detaylar ve Başvuru Koşulları

Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi, uluslararası alanda yetkin insan kaynakları yöneticileri yetiştirmek için yeni bir program başlatıyor.

Program Hakkında

Bu program, stratejik insan kaynakları planlaması, dijital insan kaynakları araçları ve ikiz dönüşüm gibi modern kavramları içeriyor. Aynı zamanda dünya gündemi ile uyumlu olarak ilerleyen program, Türkiye ve Türk devletleri başta olmak üzere küresel iş yaşamında etkin olacak geleceğin insan kaynakları yöneticilerini hedefliyor.

Kimler Başvurabilir?

Program, lisans mezunu olan ve insan kaynakları alanında kariyer yapmak isteyen herkesi hedefliyor. Başvurular, Uluslararası öğrenciler için belirli koşullara sahip olacak. Başvuru yapacak adayların Türkçe Yeterlilik Belgesi’ne ve belirli bir düzeyde not ortalamasına sahip olmaları gerekiyor.

Başvuru ve Destekler

Başvurular 28 Haziran saat 17.00’ye kadar devam edecek ve detaylı bilgi için İTÜ’nün “itu.edu.tr” ve Cumhurbaşkanlığı İnsan Kaynakları Ofisi’nin “cbiko.gov.tr” internet sayfaları ile sosyal medya hesapları takip edilebilecek. Program kapsamında uluslararası öğrencilere Yurtdışı Türkler ve Akraba Topluluklar Başkanlığı (YTB) tarafından burs desteği de sağlanacak.

İlgili Yazılar