Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama: 15 Haziran Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Sisal Şans'ın en çok kazandıran oyunlarından Sayısal Loto'da 6 bilen büyük ikramiyenin sahibi olurken SüperStar özelliği ile de daha fazla kazanmak mümkün. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama... 15 HAZİRAN ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Haftanın ikinci Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarıldı. Kazandıran numaralar; 7-22-28-57-86-89 Joker-17 SüperStar-30 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 82 milyon devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama: 15 Haziran Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Sisal Şans'ın en çok kazandıran oyunlarından Sayısal Loto'da 6 bilen büyük ikramiyenin sahibi olurken SüperStar özelliği ile de daha fazla kazanmak mümkün. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama...

15 HAZİRAN ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ikinci Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarıldı.

Kazandıran numaralar; 7-22-28-57-86-89 Joker-17 SüperStar-30 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 82 milyon devretti.