Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgula: 30 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonucu büyük ikramiye kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Sayısal Loto çekilişinde 6 bilien büyük ödülün kazananı oluyor. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, 30 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama... 30 MAYIS ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Haftanın ilk günü ve Çılgın Sayısal Loto çekilişi yapıldı. Çekiliş saat 21:30'da ve millipiyangoonline.com ile millipiyango TV Youtube kanallarından canlı olarak aktarıldı. Kazandıran numaralar; 7-20-28-34-46-86 Joker-9 SüperStar-35 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 73 milyon devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgula: 30 Mayıs Sayısal Loto çekiliş sonucu büyük ikramiye kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Sayısal Loto çekilişinde 6 bilien büyük ödülün kazananı oluyor. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, 30 Mayıs Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama...

30 MAYIS ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk günü ve Çılgın Sayısal Loto çekilişi yapıldı. Çekiliş saat 21:30'da ve millipiyangoonline.com ile millipiyango TV Youtube kanallarından canlı olarak aktarıldı.

Kazandıran numaralar; 7-20-28-34-46-86 Joker-9 SüperStar-35 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 73 milyon devretti.