Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama 8 Ağustos: Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye ve kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı son buldu. En çok kazandıran oyunlardan Sayısal Loto'da 6 bilen büyük ödülün kazananı oluyor. Çekiliş canlı yayında düzenleniyor. İşte, 8 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları... 8 AĞUSTOS ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Haftanın ilk günü gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişi saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor. Kazandıran numaralar; 13-17-26-29-34-90 Joker-72 SüperStar- 21 oldu. Sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 112 milyon büyük ikramiye devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama 8 Ağustos: Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye ve kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı son buldu. En çok kazandıran oyunlardan Sayısal Loto'da 6 bilen büyük ödülün kazananı oluyor. Çekiliş canlı yayında düzenleniyor. İşte, 8 Ağustos Çılgın Sayısal Loto sonuçları...

8 AĞUSTOS ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ilk günü gerçekleştirilen Sayısal Loto çekilişi saat 21:30'da yapıldı. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarılıyor.

Kazandıran numaralar; 13-17-26-29-34-90 Joker-72 SüperStar- 21 oldu. Sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 112 milyon büyük ikramiye devretti.