Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama: 29 Haziran Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen büyük ödülün kazananı oluyor. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, 29 Haziran Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama... 29 HAZİRAN ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Haftanın ikinci Sayısal Loto çekilişi çarşamba akşamı saat 21:30'da düzenlendi. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarıldı. Kazandıran numaralar; 1-12-19-22-53-67 Joker-65 SüperStar-5 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 90 milyon TL devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları sorgulama: 29 Haziran Sayısal Loto çekilişinde büyük ikramiye kazandıran numaralar

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. Sayısal Loto çekilişinde 6 bilen büyük ödülün kazananı oluyor. Çekiliş ise canlı yayında düzenleniyor. İşte, 29 Haziran Çılgın Sayısal Loto sonucu sorgulama...

29 HAZİRAN ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ikinci Sayısal Loto çekilişi çarşamba akşamı saat 21:30'da düzenlendi. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarıldı.

Kazandıran numaralar; 1-12-19-22-53-67 Joker-65 SüperStar-5 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 90 milyon TL devretti.