Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 13 Nisan Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. En çok kazandıran oyunlardan Sayısal Loto'da 6 bilen ödülü kazanıyor. Çekiliş de canlı yayında düzenleniyor. İşte, Çılgın Sayısl Loto sonucu sorgulama... 13 NİSAN ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI Haftanın ikinci Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleşti. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarıldı. Kazandıran numaralar ise; 6-38-49-62-72-82 Joker-40 SüperStar-65 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 49 milyon devretti.

Çılgın Sayısal Loto sonuçları açıklandı! 13 Nisan Çılgın Sayısal Loto'da büyük ikramiye...

Sisal Şans ile kazandırmaya devam eden Çılgın Sayısal Loto'da çekiliş heyecanı yaşandı. En çok kazandıran oyunlardan Sayısal Loto'da 6 bilen ödülü kazanıyor. Çekiliş de canlı yayında düzenleniyor. İşte, Çılgın Sayısl Loto sonucu sorgulama...

13 NİSAN ÇILGIN SAYISAL LOTO ÇEKİLİŞ SONUÇLARI

Haftanın ikinci Sayısal Loto çekilişi bu akşam saat 21:30'da gerçekleşti. Çekiliş ise millipiyangoonline.com ve millipiyango TV Youtube kanalından canlı olarak aktarıldı.

Kazandıran numaralar ise; 6-38-49-62-72-82 Joker-40 SüperStar-65 oldu. Açıklanan sonuçlara göre 6 bilen çıkmadı ve 49 milyon devretti.